Mama
ciuchu wiszące na witrynie sklepowej

Sklepy, w jakich można znaleźć praktycznie wszystko dla najmłodszych

Oklepana prawda mówi, że macierzyństwo zmienia kobiety – nie ma co się sprzeciwać, jest mnóstwo przykładów jakie potwierdzają tę teorię. Na pewno również wszelkie panie, które są mamami, dobrze wiedzą, że nie chodzi się tutaj o zmiany fizyczne.


Sklepy, w jakich można znaleźć praktycznie wszystko dla najmłodszych

Więc o jakich zmianach tu mowa? Chodzi o to, iż powitanie na świecie dziecka o 180 stopni zmienia nasz system wartości, dziecko jest najważniejsze.
marzenia

Jakie śpiochy dla noworodka wybrać?

Kompletowanie wyprawki dla dziecka wiąże się z wieloma dylematami. Najczęściej mama zaczyna od kupna śpiochów dla swojego maleństwa. Wówczas pojawiają się pytania - jakie śpiochy dla niemowlaka wybrać, w jakim rozmiarze oraz ile ubranek kupić?


Jakie śpiochy dla noworodka wybrać?

Bywa tak, że w tym zakłopotaniu kobieta, która czeka na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, bo wszystkie są tak słodziutkie, że trudno się im oprzeć.

W dziecięcym świecie zabawek

Dzieciństwo to niepowtarzalny okres w życiu człowieka. Gdy byliśmy młodsi, nie docenialiśmy tego wyjątkowego czasu, kiedy mogliśmy spać do oporu ( a i tak budziliśmy się o świcie!), skakać beztrosko po podwórku i nie dbać o następny dzień. Te cudowne lata w oka mgnieniu przemijają. Czasem jednak rodzice zapominają, jak ważny jest to etap w rozwoju latorośli. Wasza pociecha właśnie w dzieciństwie eksploruje świat. Toteż bardzo istotną rolę w wychowaniu odgrywa zabawa. To dobra droga, aby zaszczepić maluchowi zasady w miły sposób.
przedszkolaki

Co robić, gdy latorośl spyta, skąd pochodzi?

Jeśli myślimy o czasie trwającym 9 miesięcy, to skojarzenie byłoby tylko jedno: ciąża. Taki czas jest niezwykły oraz pełny różnego rodzaju emocji. Od dumy oraz szczęścia po obawę.
małe dziecko, niemowlak

Rozszerzanie diety pociechy, czyli o czym trzeba pamiętać

Każda mama chce dla własnego dziecko jak najlepiej. Tak więc od dnia urodzenia pragnie zadbać, aby maluszkowi niczego nie brakło. Troska na wielkim poziomie to jednak nie tylko ubranie z idealnie dobranych tkanin i dostosowane do rozwoju zabawki, ale w dużej mierze odpowiednia dieta, która będzie modyfikowana wraz z tym, jak dziecko będzie się rozwijało. Dobrym miejscem do poszukiwanie wiadomości o odżywianiu dzieciaka jest blog o macierzyństwie.
zbliżenie - dziecko

Wybieramy idealny prezent – jak radzić sobie z tą sztuką?

Urodziny, czy różne święta takie jak Gwiazdka czy Święto Wielkiej Nocy to świetne okazje, by sprawić naszym najbliższym radość w formie prezentu. W okresach świątecznych w Internecie, czy gazetach tworzone są specjalne listy, które podpowiadają nam co możemy kupić, aby zadowolić chłopaka, żonę, czy dziecko. Kupowanie prezentu to wbrew pozorom, bardzo trudne zadanie, bowiem czasami ciężko jest przewidzieć co tak naprawdę ucieszy osobę, która zostanie obdarowana prezentem. Nierzadko też szukanie prezentu staje się prawdziwą zmorą.
Czapka

Żadna część niemowlęcej garderoby nie okazuje się tak istotny jak nakrycie głowy

Przypływ gotówki, jaki posiadają dzięki hojności aktualnego rządu, rodzice ma swoje co najmniej dwojakie znaczenie.


Żadna część niemowlęcej garderoby nie okazuje się tak istotny jak nakrycie głowy

Po pierwsze młodzi rodzice powinni się teraz trochę napracować, aby jak najlepiej spożytkować dodatkowe pieniążki.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Jako, że dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zwykle korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Kobieta z dziedzkiem

Ciąża i poród to jedne z najcudowniejszych chwil w życiu kobiety. Mimo niezwykle intensywnego bólu, pozostawienia śladu w postaci nadmiaru kilogramów każda z mam czuje się przepełniona szczęściem.

Uciecha z nowo narodzonego dziecka nie równa się z niczym innym. Każdą panią wypełnia niesłychane szczęście i nic nie jest w stanie go zakłócić. Małe wagę ma fakt, że zarywane są noce, a po ciąży wciąż prezentujemy się niemalże tak samo jak w trakcie jej trwania.
łóżeczko

Łóżeczka dziecięce oferowane w sprzedaży mają różne wymiary i robione są z różnych materiałów

Narodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla rodziców, którzy z niecierpliwością wyczekują potomka. Zwłaszcza jeżeli jest to pierwsze dziecko, rodzice starają się należycie przeanalizować które meble i akcesoria okażą się potrzebne do prawidłowej pielęgnacji i ochrony malucha.
1 2