Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl
święto zmarłych

Sala muzyczna - a więc, kolejny tekst z rodzaju: "jakie rzeczy warto na ten konkretny temat wiedzieć?"

Salka przeznaczona do muzyki, czyli stwierdzając krótko "salka muzyczna", najczęściej kojarzy naszym osobom się - szczególnie gdy jesteśmy młodzi - z salą ze szkoły, wewnątrz której prowadzone bywają lekcje muzyki.
wesele

Jak współcześnie zorganizować interesujące wesele, aby nie wydać fortuny?

Polskie wesela są z reguły huczne i trwają nawet 2 dni. Rzecz jasna, zaplanowanie takiego przyjęcia jest nie tylko dużym wyzwaniem logistycznym, ale także finansowym.
Panna młoda

Jak szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak powinni być ubrani goście na ślub kogoś bliskiego.

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu chyba każdej kobiety, i jest zupełnie zrozumiałe, że będzie chciała wtedy wyglądać przepięknie. Ale znalezienie najlepszej sukni ślubnej to duże wyzwanie i powinno się za to wziąć odpowiednio wcześnie. Szukanie warto rozpocząć kilka miesięcy przed uroczystością, tak żeby było odpowiednio dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.
Pierwsza komunia święta

Pierwsza komunia tak kluczowa dla każdego człowieka

Polska to kraj z niesamowicie silnie wpojoną religią chrześcijańską. W szczególności ludzie ze starszego pokolenia w znacznej mierze układają rytm całego dnia lub tygodnia pod obrządki chrześcijańskie. Niegdyś niedzielne spacer do kaplicy na mszę było dużym wydarzeniem, okazją do założenia odświętnego ubrania oraz zaprezentowania się od jak najlepszej strony. Współcześnie niektóre z tych zachowań ciągle w nas funkcjonuje, pomimo że nie poświęcamy już tak dużej uwagi w naszym życiu do religii i zwykle brakuje nam czasu albo ochoty na kultywowanie obrządków naszych rodziców. Jednakże są momenty które staramy się tak samo intensywnie przeżywać.
Prezenty dla ojca gadżeciarza

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Padre, father, pai, pappa, Vati. W krajach na całym świecie słowo „tata" wymawia się inaczej, jednak jego święto, które w Polsce obchodzone jest 23 czerwca, wszędzie, niezależnie od strefy czasowej, świętuje się tak samo, obdarowując naszych ojców upominkami.

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Zbliża się osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co mu ofiarować? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na prezent? Żaden problem! Zawsze w cenie są… śmieszne prezenty.
quad

Oryginalne pomysły na prezent - Dawanie prezentów może stać się niemałą przyjemnością

Schody pojawiają się z reguły w sytuacji, kiedy nie ma się pomysłu na prezent dla danej osoby, ponieważ nie zna się jej gustu albo w ciągu ostatniego okresu wybrało się dla niej sporo podarunków i tym sposobem wyczerpał się „bank pomysłów”. Na szczęście obecnie rynek oferuje bardzo dużo naprawdę interesujących pomysłów, wśród których z pewnością będzie się w stanie odnaleźć coś zadowalającego dla danej osoby.
samochód do ślubu śląsk

Oryginalny pojazd to niezwykle istotny element każdej ceremonii ślubnej

Ślub to dla dużej liczby ludzi najważniejszy dzień w życiu. Nic dziwnego więc, że pragną, żeby wszystko było perfekcyjne. Wypożyczenie odpowiedniego pojazdu, który przywiezie młodą parę do kościoła oraz na przyjęcie weselne, to niezwykle istotny element każdej ceremonii.


Oryginalny pojazd to niezwykle istotny element każdej ceremonii ślubnej

Jeżeli zapragniemy wypożyczyć auto do ślubu Śląsk będzie miejscem, w którym będziemy mieć wyjątkowo wielki wybór.
Szklane bańki

Szkło powinno okazać się odpowiednio trwałe

Być może grawerowane szkło okaże się dla nas idealnym prezentem

Szkło powinno okazać się odpowiednio trwałe

Jeśli mamy iść do kogoś na jakąś istotną uroczystość, to bez wątpienia odpowiednio wcześnie namyślamy się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Pragniemy, żeby był on jedyny w swoim typie oraz naprawdę oferowany z myślą o danej osobie. Dlatego właśnie warto się namyślić, czy właściwym prezentem nie będzie grawerowanie szkła. Możemy zakupić wazon wykonany w tej technice, lub szklaną płytkę, na której poza wygrawerowanymi życzeniami, będzie znajdował się fantastycznie zrobiony wzór, w postaci kwiatów, albo zdjęcia konkretnej osoby. Tego rodzaju podarunek będzie na pewno zrobiony z myślą o osobie, która go dostanie, a co najważniejsze będzie prezentował się niezwykle pięknie i jednocześnie niesamowicie elegancko

Zapachowe świece oryginalny pomysł na upominek

Pachnące świeczki to fantastyczny dodatek do domowej kąpieli