Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Zainteresuj swoje dziecko

Opieka nad maluchem to nie lada wyzwanie. Schody pojawiają się na każdym etapie żywota dziecka – dotyczą tego, jak odżywiać, kupować odzież i jak uczyć. Dużo mam i ojców także nie ma pojęcia, jakie zabawki przypadną do gustu maluchowi. W moim artykule spróbuję rozwiązać ten problem i zaprezentować wam trochę ciekawych produktów, na które należy zwrócić uwagę szperając po galerii z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla nieco starszych pociech. Oto lalki monster high.

Lalki monster high silnie różnią się motywem od klasycznych Barbie. Ukazani zostali tutaj lekko upiorni uczniowie z osobliwej szkoły licealnej dla „potworów”. Lalki zostały intrygująco pomyślane i utrzymane w niezwykłej palecie palecie. Lalki zostały oczywiście pomyślane dla panienek w wieku ponad dziesięć lat. Do kompletu da się dołączyć również różne gadżety – na przykład notesy oraz torebki. Lalki monster high są niezwykle trendy, więc nie zdziw się, jak twoja córeczka sama poprosi cię o tę zabawkę.

Dziewczynkę uradują z pewnością mebelki dla dzieci, idealnie dopasowane do każdego modelu zabawek. Dziecko pokocha możliwość przystrojenia własnego gospodarstwa domowego. Taka rekreacja skutecznie rozwija kreatywność, co zaprocentuje w przyszłości.

Lego Dino to tegoroczna oferta od słynnego fabrykanta klocków. Jak wskazuje nazwa partii, leitmotivem zestawów zostały dinozaury. Twoje dziecko pomoże zespołowi naukowców w chwytaniu dinozaurów. To idealna okazja dla berbecia, by nauczył się nieco o tych nieżyjących już gadach – te informacje przydadzą się potem w szkole. Zabawki Lego Dino efektywnie pobudzą twórczość i intelekt malucha. W salonach firmowych możesz zakupić również inne pakiety, na przykład z Władcy Pierścieni albo serii George’a Lucasa.

Kolejną klasyczną pozycją są zabawki matchbox. Chłopcy kochają kolorowe autka i wehikuły, dlatego bądź pewien, że będą wiele godzin radować się takim zakupem. Spraw swojemu maluchowi ładny samochodzik, a radość jego będzie długotrwała.


Więcej artykułów

Hot Wheels hitem rynkowym nie od teraz

Samochody Hot Wheels
Na rynku zauważyć daje się znakomita jakość dostępnych do kupienia zabawek. Producenci stale prześcigają się w stosowaniu jeszcze bardziej ulepszonych technik tworzenia zabawek, jednak na prowadzeniu wciąż znajduje się gra Hot Wheels. Amerykańska marka tworząca zabawki na najwyższym poziomie została założona w latach 70. w Ameryce, natomiast do chwili obecnej swoją działalność z sukcesami kontynuuje również w wielu krajach Europy.
Na podstawie danych z: Krainazabawy.pl
19-12-11 07:09:05