Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Portal z atrakcyjnymi prezentami

We współczesnych czasach w Internecie możemy wyszukać niemal wszystko – też pomysł na wyjątkowy prezent. Może to być podarunek na imieniny, ślub, rocznicę ślubu bądź urodziny. Stało się już tradycją świętowanie okrągłych rocznic. Na przykład trzydzieste urodziny można uroczyście obchodzić. Tego dnia jesteśmy najważniejsi, calutka uwaga skoncentrowana jest na nas. Czeka wtedy na nas wyborny tort ze świeczkami do zdmuchnięcia.
dziewczynka rozpakowująca prezent
Z reguły mieści się na nich tyle świeczek ile jubilat kończy lat. Zgromadzeni uczestnicy odśpiewują „Sto lat” i otrzymujemy dużo życzeń oraz wiele prezentów. W większości przypadków impreza taka organizowana jest dwa razy. Pierwsza jest dla znajomych i w zazwyczaj ma miejsce w jakimś klubie. Druga natomiast to spokojna uroczystość dla rodziny.

Więcej artykułów

Ciekawe prezenty na trzydziestkę

kolacja
Życie człowieka to mnóstwo chwil przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy, jako motywacje do przemian. Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, albowiem rzekomo wówczas zaczyna się prawdziwe życie. To niezwykła bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dojrzałość. Ta granica nie jest jednak jeszcze mocno zarysowana, zatem spokojnie możemy przekraczać ją w obydwie strony, łączyć oba stany i mieć z tego rewelacyjną zabawę. Przemiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć różnych aspektów.


Jaki podarunek wybrać? Pomimo iż w teraźniejszych czasach wybór podarunków jest bardzo duży to faktycznie niełatwo jest cokolwiek wybrać. Najłatwiej byłoby zapytać się jubilata, co chciałby dostać w prezencie, niemniej jednak wtedy nie było by niespodzianki. Jednak z drugiej strony takie wyjście nie jest głupie, bowiem, po co kupować komuś coś, co będzie mu zbyteczne. Prezent na 30 urodziny (więcej odkryjesz tu: wartościowy link) też może być ekstremalny czy też niezwykły. Kiedy wyczerpie się nam cała gama pomysłów na tradycyjne upominki może należy skusić się na jakiś nietypowy prezent. Np. cudowną, podniebną przygodę może zagwarantować jubilatowi albo jubilatce lot balonem – o ile naturalnie nie boi się wysokości. Bo jeśli jubilat ma lęk wysokości to taki lot może się dla niego zmienić w podniebny horror. To z pewnością wyjątkowy prezent (kontynuuj czytanie).

Są także inne, bardziej spokojne propozycje. Paniom można zaproponować na przykład dzień w SPA, czekoladowy masaż, profesjonalną sesję fotograficzną, a panom jazdę bolidem po torze czy też ekstremalną jazdę Subaru na torze wyścigowym. Pomysłów jest sporo choć są one dość drogie. Może się przytrafić tak, że jubilat sam zaproponuje, jaki podarunek chciałby od nas dostać. Wówczas kłopot z wyborem prezentu mamy z głowy i wszyscy są zadowoleni.
19-08-05 11:04:08