W jaki sposób można pomóc zwierzakom?

Gdy widzimy zwierzęta uwięzione w makabrycznych warunkach, przemieszczane parędziesiąt godzin w upale bądź mrozie, wyczekujące na swą śmierć, czujemy bezradność.


Chociaż sytuacja może zdawać się beznadziejna, istnieją skuteczne sposoby pomocy cierpiącym stworzeniom wymagające tylko minimalnego zaangażowania z naszej strony, Na pewno nie nabywaj skór oraz futer ani dodatków z nich sprawionych.
Niewielu zdaje sobie sprawę, że futerko to nie jedynie płaszcz, lecz też breloczki, obszycia kołnierzy. Skórzane torebki bądź paski nie pochodzą z odpadów hodowli przemysłowej. Zarówno dla futra, jak również drobnych dodatków zwierzęta zabijane są każdego dnia. Tyczy się to nie jedynie lisów czy krów, ale też egzotycznych zwierząt, z jakich robi się paski i luksusowe torebki.


fundacja


Świadomy Wybór najlepszym sposobem na pomaganie zwierzakom. Codziennie masz wybór. Tylko od Ciebie zależeć będzie co kupisz w sklepie, co zjesz, skąd będzie pochodzić Twe pożywienie. Co możemy zrobić? Na pewno nie nabywaj jaj z tak zwanego chowu klatkowego, wybieraj zamienniki nabiału, jak dla przykładu roślinne napoje: sojowe, migdałowe, nie marnuj pożywienia. Wesprzyj finansowo jakąś z organizacji pracujących na rzecz zwierzaków, może to być jakakolwiek fundacja fundacja na rzecz dzieci legalnie działająca. Każda złotówka się liczy, a najmniejszy przelew jest cząstką wielkiej sumy działań. Metod na wsparcie zwierząt jest mnóstwo.
Pamiętaj - każdego dnia Twe działania oraz wybory mają duże znaczenie, dokładnie jednakowo jak przedsięwzięcia działaczy prozwierzęcych. Tylko od Ciebie będzie zależeć, jakim kierunku postanowisz iść?
24-02-08 09:18:03