Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Urządzanie balu studniówkowego

Urządzanie studniówek ma w kraju bardzo długą tradycję. Jak sama nazwa podpowiada, studniówka to uroczystość odbywająca się na sto dni przed egzaminem maturalnym, czyli w trzeciej klasie szkoły średniej. Poza trzecioklasistami zazwyczaj na imprezie bawią się nauczyciele oraz osoby z innych klas i szkół posiadające zaproszenie. Studniówki organizowane są w różnych lokalach, zazwyczaj tam, gdzie można wynająć dużą salę.

Bal maturalny
Tradycyjnie bowiem studniówka rozpoczyna się polonezem, w którym biorą udział wszyscy uczniowie. Najbardziej ekskluzywne, a co z tym związane drogie imprezy urządzane są w luksusowych wnętrzach. Na studniówce gra opłacony zespół muzyczny lub DJ, niekiedy jest to jedynie podkład puszczany z płyt. Znaczące są też rozmaite akcesoria, takie jak odzież i dodatki jak na buttony zamów na www.banery-druk.net zamów na ) przypinane do stroju.

Stroje na studniówkę W czasie przygotowań do balu studniówkowego niewątpliwie ogromną wagę przywiązuje się do zdobycia właściwego ubioru. Jeśli chodzi o chłopców wskazany jest garnitur z krawatem lub muszką, w ciemnych odcieniach, z reguły bez kamizelki. W kwestii płci żeńskiej wybór jest bardziej skomplikowany. W wyborze dziewczęcych ubiorów na studniówkę panuje spora dowolność, w wyniku czego różnorodność strojów jest ogromna, zarówno jeżeli chodzi o fason, jak i o długość. Zróżnicowane są także kolory sukienek, choć stosunkowo często występuje czerń. Jeżeli chodzi o buty to przeważają te na wysokim obcasie. Do strojów dopasowuje się różnorodne fryzury, najczęściej będą to koki i upięcia.

Przebieg studniówki Na większości balów studniówkowych razem z uczniami bawią się też nauczyciele. Wyznacza się niekiedy również osoby odpowiedzialne za czuwanie nad przebiegiem całej imprezy. W cenie studniówki jest zawsze catering, między innymi co najmniej jeden ciepły posiłek w czasie trwania imprezy. Często klasy mają oddzielne stoły na sali. Popularne jest również wykorzystywanie różnego rodzaju oznaczeń przynależności do danej klasy lub też po prostu wstępu na imprezę. Do tego stosuje się rozmaite przypinki z napisami (odsyłam: przypinki na banery-druk.netprzypinki na jak również różnokolorowe wstążki. Wybór jest niezwykle szeroki, a decydują o nim najczęściej organizatorzy imprezy. Studniówka często jest również nagrywana na wideo.


Więcej artykułów

Stroje na jasełka oraz zabawki dla dzieci można obecnie kupić w internecie

klocki lego jako zabawki dla dzieci
Zabawki i stroje dla dzieci, są obecnie produkowane w różnorodnej formie i wybór jest naprawdę spory. Technologia ciągle się rozwija, poprzez co pojawiają się zabawki o zróżnicowanej charakterystyce, które dają okazję się znakomicie bawić i równocześnie kształtować umiejętności manualne dzieci. Również wykonywane są coraz bardziej różnorodne stroje dla dzieci na wszystkie imprezy okolicznościowe. W obecnych czasach bajki dla dzieci zawierają sporo postaci prezentujących się w sposób nawiązujący do technologii. To sprawia, że stroje nie zawsze są szyte ręcznie, ale wytwarzane są przy pomocy różnych maszyn i z użyciem różnorodnych materiałów.
18-07-12 03:20:02