Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jaki typ zabawki nabyć dla chłopców?

pojemniki
Minęły już czasy, gdy nasze pociechy interesowały rowerki Smoby i wiaderka do budowanie babek z piasku. Dzieci rosną, a razem z nimi rosną też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym prezentom dla chłopców, bo w czasach królujących gier PC trzeba zaoferować im coś naprawdę interesującego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.

Doskonłym pomysłem na prezent są na pewno klocki – nie tylko popularne Lego, których kolejne serie są marketingową ripostą przemysłu zabawkarskiego na najnowsze produkcje filmowe. Mieliśmy Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, teraz mamy Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu seriach pomyślmy o klockach typowo konstrukcyjnych. Oprócz Lego oferują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki zapewniają nie tylko rozrywkę, ale uczą logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Są produkowane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla małych chłopców pouczającym towarzyszem zabawy mogą być dinozaury. Wielu młodych maniaków tych pradawnych gadów zbiera przez całe dzieciństwo wszystko, co tylko się z nimi łączy, przy okazji ucząc się wielu ważnych wiadomości o tych wymarłych gadach.

Przypinam tu mój odsyłacz (http://pischool.pl/kursy_dla_firm/) do kolejnej witryny. Mam nadzieję, że zechcesz przeczytać świeże posty, jeżeli zaintrygowały Cię te znajdujące się na tej witrynie.

Wrzucając w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy przegląd sklepów oferujących różnego typu zabawki dla fanów tych zwierząt – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych pociech świetną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz samochodów można rzecz jasna nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu prezenty nie są tanie, to mniej lub bardziej wierne kopie autentycznych aut i wyprodukowane są z profesjonalnych materiałów. Niektóre modele przeznaczone są do samodzielnego złożenia, a mówiąc ogólnie, to technologiczne cacka, które mogą osiągnąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – jeździć po różnym terenie. Zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy, i to również dla większych chłopców.


Więcej artykułów

Jaki prezent uraduje malucha

zabawki
Wybierając podarunek dla kilkulatka łatwo zdarza się pogubić wśród natłoku barwnych przedmiotów znajdujących się w sklepach. We współczesnych czasach, kiedy dzieci mają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część zatrzymuje zainteresowanie tak, że będą cieszyć dłużej niż przez parę chwil.
Oprawcowane przez: Arek
22-08-03 07:04:12