Nadchodzące hity na PS3!

Lada moment sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.

xbox i playstation na targach
Na chwilę obecną, posiadacze Playstation 3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było rzeczywiście nie wesoło, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Aktualnie jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Playstation 3 nie powinni marudzić. Większość wychodzących gier to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megahitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że producenci inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju genialnego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez problemów. Poniżej 2 świetne zapowiedzi gier, które księgarnia ma obecnie w sprzedaży.

Więcej artykułów

Dowiedz się co interesującego posiadają w swojej sprzedaży sklepy internetowe z komputerami!

sprzęt komputerowy
Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego brata, synka lub współmałżonka? Już dzisiaj pomyśl z czego może ucieszyć się najbardziej! Większość mężczyzn fascynuje się wypasionymi gadżetami oraz nowoczesną techniką. W dzisiejszych czasach trudno nam będzie spotkać chłopaka, jaki nie śni o nowym wozie, telefonie bądź laptopie.


Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych gier wyścigowych. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to obiecują jej twórcy? Ciężko jednoznacznie określić, ponieważ z Need for Speed było różnie, raz byliśmy świadkami hitów a innym razem przeciętniaków. Twórcy starali się jak mogli . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty.więcej znajdziesz tutaj (zobacz https://www.logintrade.pl/aukcje-elektroniczne)Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. Czego oczywiście z całego serca życzymy.

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć czytniki naszych konsolek to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten zdobył już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się znakomicie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Gracze już zacierające rączki bo nie mogą się doczekać tych fantastycznych tytułów jakie zagoszczą w czytnikach konsol. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecywaniu i przez zimę będzie rzeczywiście w co grać. By odczucia były jeszcze większe, zaaranżujmy dla siebie kącik do grania. Najlepiej podłączyć konsolę do sporej plazmy, a ją powiesić za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tutaj: atrakcyjny link). I co istotne, dołączmy do zestawu solidne głośniki. I zadbajmy, by nikt nam nie przeszkadzał w czasie grania.

Lecz nie tylko wielbiciele konsol mogą być ucieszeni. Obecnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na peceta. Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, aby grać na innym sprzęcie niż konsola, świetnie sprawdzą się na normalnych komputerach. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup konsoli lub z jakiegoś powodu nie lubią na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt.

Spodobał Ci się tego rodzaju wpis? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tutaj - ta witryna (https://purana.com.pl/naturalne-preparaty/zielone-suplementy/) też bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: więcej) albo laptop powinien być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.
22-10-12 12:02:08