Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Wyjątkowe podarki

Najczęściej trudno jest zakupić właściwy upominek – nieistotne, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką warto załatwić przed pójściem na zakupy, jest zbadanie, jakie pasje posiada osoba, którą pragniemy uszczęśliwić.
Uproszczone zadanie mają najbliżsi, którzy znakomicie znają osobę. Dla zwolenników wtłaczania w żyły dużych dawek adrenaliny proponujemy voucher na daną atrakcję – na przykład lot na paralotni bądź kurs survivalu. Jeśli solenizant jest osobą, która lubi spokojniejsze sporty, podaruj mu voucher do aquaparku. Miłośnikowi srebrnego ekranu można dać talon na dowolne tytuły w dobrym kinie.

Chcesz dowiedzieć się coś podobnie interesującego? Super, ta strona z pewnością będzie dla Ciebie wartościowa, gdyż odnajdziesz tam sporo tego typu danych.

Prezentokracja - prezenty na każdą okazję
Osobę, która uwielbia czytać książki (to wspaniała sprawa), łatwo uradować. Oczywiście jedynie w wypadku, gdy preferencje czytelnicze są dogłębnie znane. Wachlarz sprzedawanych książek w naszym kraju jest tak wielki, że na bank nie będzie trudności z wyszukaniem trafnego upominku.Jeżeli osobą, którą zamierzasz obdarować jest młodzieniec, nie ryzykuj błędu – zagadnij malucha, jakie są jego pasje. Zwykły dorosły nie ma zielonego pojęcia o tym, czym dzisiejsze dzieci się fascynują, dlatego wypytywanie jest konieczne. Można zgadywać, że na liście marzeń będą gry komputerowe albo najnowsze sprzęty elektroniczne.

Więcej artykułów

Brak pomysłu na upominek?

opakowanie świątecznego prezentu
Najczęściej ciężko jest wybrać dobry upominek – nieważne, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Naturalnie pierwszą sprawą, jaką warto załatwić przed wybraniem się na zakupy, jest spytanie, jakie pasje posiada osoba, którą zamierzamy obdarować. Łatwiejsze wyzwanie mają bliscy, którzy dobrze znają osobę.


Konieczne ci są jeszcze inne pomysły na wyjątkowe prezenty? Bez problemu. Jeżeli osoba, która ma zostać obdarowana, uwielbia smakować pyszne dania, możesz jej zafundować karnet na określoną kwotę do dobrej knajpy. W zasadzie każda restauracja posiada w ofercie kupony na sprzedaż. Na początek zbadaj, jakiej kuchni fanem jest osoba, którą pragniesz uszczęśliwić. Jak zauważyłeś, jest dużo ciekawych możliwości na prezent na urodziny (czytaj więcej). Alternatywnym wyjściem może być zamówienie podobnego karnetu w jakimś sklepie – na przykład w sklepie z komputerami. Solenizant będzie mógł sobie na własną rękę wybrać upominek za wyznaczoną przez ciebie kwotę. To świetny pomysł, który odsuwa niebezpieczeństwo kupna fatalnego podarku.
22-01-14 07:01:17