Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Spektakularny landzabawek lego.

Większość w szczenięcy latach marzyło o wielkim pudle klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest wykonanie ogromnych zamków, fortec, bastionów, fortów, a nawet ośrodków miejskich z lego. Repertuar lego jest bardzo różny, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw pragnieniom, umożliwiając nie tylko na budowanie miast, ale i pojazdów w nich poruszających się (cysterny, samoloty, statki itp.). Można również zbudować samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować brawurowy pościg policyjny. Z Lego city poczujesz się jak budowlaniec.

Wspaniały świat klocków lego dino urzeczywistnia przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można zapatrzeć się na wielkiego tyranozaura. Czy w nasze sidła wpadnie sam triceratops bądź czy schwytamy uda nam się ująć pteranodona zależy tylko od granicy naszej fantazji. Jako łowca dinozaurów masz pojazd terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Zestaw wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Nie wolno zapominać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie szturmu drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w bojowych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających doskonale starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba uratować świat przed złym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są srogie szkieletory. Nie wolno zapomnieć także o kąśliwych wężach. Bohaterskie wydarzenia postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli także o dziewczynkach. Lego friends powstało właśnie z myślą o nich. Lalki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi staraniami mogą zaplanować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak inteligentne, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich nie problem.

Czy po przeczytaniu publikowanego tekstu udało Ci się wynieść coś interesującego? Jeżeli tak, to zgłąb pozostałe informacje tu (https://habapolska.pl/przedszkole/pomoce-dydaktyczne-instrumenty/edukacja-przyrodnicza/) - z pewnością pochłoną Cię kompletnie.

Lego od lat rozwijają improwizację dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się zainteresowaniem nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad unikatowością i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką chęcią wraca się do szczenięcych lat.


Więcej artykułów

Zabawki edukacyjne wspomagające rozwój Twojego dziecka.

zabawki
Uwielbiamy spoglądać na baraszkujące, małe kotki. Wspaniały obrazek. Z fascynacją spoglądamy na ich zabawę z kłębkiem wełny. Jednak nie wszyscy mamy świadomość tego, że niesforne figle są w rzeczywistości ćwiczeniami, które mają przygotować zwierzątka do dorosłego życia. Bo to właśnie te umiejętności nabyte podczas zabawy będą później wiele mówić o przyszłości zwierzęcia a także jego funkcji w stadzie. Z jakiego powodu, tak spora liczba rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, po to by podarować im w danej chwili przygotowanie o otaczającym świecie? Przecież dzieci już od maleńkości obwieszczają nam swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. Szukając zabawek dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że wbrew pozorom podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w dalszym życiu.
Na podstawie danych z: Krainazabawy.pl
20-03-10 07:12:05