Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Urodziny mężczyzny - jaki prezent będzie trafiony. Przeczytaj rady naszych ekspertów

Nie wiesz, jaki wybrać prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Nie ma sprawy! W tym artykule znajdziesz kilka przydatnych rad. Wiedz, że ostateczny wybór należy do ciebie – musisz dobrać dar do usposobienia i zainteresowań mężczyzny.


brzytwa
O ile jubilat jest fanem sportu, wybornym podarunkiem jest karnet na jakiś sport. Może to być opłacony wstęp na basen lub siłownie. Interesującą opcją jest również opłacenie sesji jakiegoś sportu ekstremalnego – na przykład skoku ze spadochronem. Pamiętaj jednak, że nie każdy ma odwagę i ochotę, by zdecydować się na takie wyzwanie. Masz być na 100 procent pewna, że jubilat skorzysta z takiej oferty.

Więcej artykułów

Naturalne opakowania wyprodukowane z papieru

Prezent
Na pewno nie raz każdy z nas zastanawiał się, w co [TAK=opakowania|opakować] jakiś prezent – między innymi w sytuacji, kiedy chcemy, żeby był on opakowany elegancko. Oczywiście można kupić gotowe pudełka na prezenty, jednakże najczęściej są one wyjątkowo drogie. O wiele lepszym pomysłem jest udanie się osobiście do firmy parającej się produkowaniem takich tekturowych pudełek.


Innym wartym uwagi podarunkiem jest brzytwa i zestaw golenia (jak tutaj) lub talon do jakiejś restauracji. Jeśli sprawdzisz, jakiego typu jedzenia jest zwolennikiem, sprawa stanie się banalna. Właściwie każda restauracja oferuje takie kupony, należy po prostu się tam się wybrać i załatwić wszystko własnoręcznie.

Zawsze pożądanym darem jest książka. W tym wypadku też kluczowe jest rozeznanie – fatalnie wszakże dać biografię wielbicielowi literatury science fiction. Książki są dobrym upominkiem, bo ich ceny są w naszym kraju spore – nie każdy ma środki, by systematycznie wzbogacać domową biblioteczkę o następne pozycje. Inaczej jest w sytuacji filmów. Ogólnodostępny internet spowodował, że każdy może sobie prędko zdobyć daną produkcję, grono wielbicieli oglądania tytułów na DVD coraz bardziej się wyludnia.

Świetnym prezentem dla pana mogą być również preparaty firmy Men-u (sprawdź na facetaria.pl)Men-u (sprawdź na Produkty tej firmy kosmetycznej zgarnęły mnóstwo ważnych nagród i są lubiane przez klientów. Produkty Men-u spotkasz w internecie, są oferowane w sklepie online. Spektrum produktów jest naprawdę bogate – znajdziesz tam wody toaletowe, zapachy po goleniu, żele pod prysznic itp.. Wyroby Men-u to użyteczny dar, który bez wątpienia ucieszy każdego mężczyznę, a szczególnie tego, który pragnie zagwarantować sobie nieskazitelny wygląd w każdej chwili.
18-07-12 03:28:02