Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Akcesoria do golenia dla mężczyzny

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy podarek dla pana? Sprawa okazuje się bardzo prosta: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie zapewniała facetowi sporo satysfakcji. Najlepiej jest własnoręcznie skomponować taki pakiet.

O ile myślisz o tym, żeby dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij. Oto podstawowe elementy, które każdy pan ma posiadać w swoim zestawie do golenia:

brzytwa do golenia
Brzytwa do golenia - tak, dobrze przeczytałaś. Facet nie używa golarek dla dam. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie stosował prawdziwego ostrza, z pewnością błyskawicznie się nauczy, jak to robić. To może stać się dla niego rewelacyjnym doświadczeniem, który cofnie go w przeszłość, do okresu, kiedy panowie golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

Tak codzienne przycinanie zarostu zmieni się w świetny rytuał, który przyniesie facetowi siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w dłoni daje poczucie władzy, a także kontroli, ponieważ podczas golenia trzeba monitorować każdy ruch. Zwykłe golenie nauczy go zręczności i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy mężczyzna, który lubi poczuć łączność ze swoimi przodkami.

Jeśli jednak twój facet boi się dzierżyć w ręku ostrze, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien stosować jednorazowych ostrz, które są bardzo mało efektywne przy goleniu.

Sprawdź, co zamieszczono w tym serwisie - to również dotyczy takiej samej problematyki, zatem na pewno także Cię zainteresuje!

Maszynka na żyletki umożliwia wywalenie zużytych żyletek i wsadzenie tam nowych.

maszynka
Do zestawu dla mężczyzny dołącz koniecznie dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie zapachy, które pasują raczej do kobiety. Mężczyzna musi pachnieć mocą i pewnością siebie, a zatem postaw na konkretny zapach. Oprócz tego dorzuć jeszcze wodę po goleniu o identycznie zapachu, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby zadrapania, które powstają w trakcie golenia szybciej się goiły, możesz do zestawu dodać także ałun, związek chemiczny, który skutecznie zatrzymuje krwawienie.


Więcej artykułów

Co kupić naszemu chłopakowi – rewelacyjne wskazówki na podarunek

mężczyzna
Spośród dostępnych na rynku kosmetycznym propozycji jedynie dane marki, takie jak m.in. Merkur przypadną mężczyznom do gustu. Różnorakie oferty, które różnią się nie tylko względem ceny, trzeba uprzednio skonsultować oraz porównać z gustem mężczyzny. Zwyczajna maszynka znanej i rozchwytywanej wśród panów marki z pewnością okazać się może w pełni trafionym pomysłem, ponieważ jej wysoka jakość oraz szerokie możliwości zastosowania w znacznym stopniu wyróżniają ją na tle innych.
Na podstawie danych z: facetaria.pl
Oprawcowane przez: S.S.
19-02-20 07:18:02