Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Najlepszy serwis o grach na konsole powstaje na naszych oczach

Proponowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole preferowane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów zgodnie z preferencjami, a także wedle panujących dziś na rynku trendów. Najczęściej wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne i wysoką jakość zabawy doceniło już mnóstwo graczy. Już niedługo będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!

FIFA 14 dla amatorów (więcejna ten temat: znajdź więcej)oraz profesjonalistów

Nadchodząca wersja gry popularnej od wielu lat oraz szczególnie lubianej przez grających pasjonatów FIFA 14 ((tutaj)) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu chociaż na moment można wczuć się w rolę piłkarza. Zdolności szybkiego reagowania będą tu szczególnie ogromną pomocą, gdyż mnogość dostępnych funkcji w połączeniu ze sprytem i szybkim tempem działania dać mogą wyjątkowe efekty. Dzięki połączeniu sił oraz opcji gry online w tę grę przeżyć można rewelacyjną przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6

xbox
Ceniony szczególnie przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (kontynuuj czytanie), Kazunori Yamauchi wypuścił jej unowocześnioną wersję.

Jeśli poszukujesz czegoś szczególnie interesującego na przedstawiany tutaj temat, to kliknij oraz sprawdź tekst wspomnianego materiału!

Cała seria już od początku jej powstania oraz wprowadzenia na rynek cieszy się dużą popularnością, szczególnie ze względu na mnogość funkcji oraz rewelacyjną jakość otrzymywanego obrazu. Rewelacyjny odbiór, wielość funkcji oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze przyjemniejsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakie jeszcze innowacje wprowadzi producent.

Metal Gear Solid w czołówce często nabywanych gier

Doskonały dźwięk polifoniczny zachęci do gry również osoby, które wcześniej nie przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (metal gear solid na jest kolejną wersją twórcy gier Hideo Kojima. Jest to gra po raz pierwszy wypuszczona na rynek w 1998 roku, dlatego dzięki bogatej tradycji oraz wprowadzaniu innowacji jest dziś tak popularna. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już dzisiaj, a satysfakcję poczujesz już od początku.
21-01-14 21:23:03