Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Zobacz, jak można się golić dokładnie i z klasą

Codzienne golenie się to ważna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, spora część rodaków woli nabywać słabej jakości przyrządy do golenia, co jest niewybaczalnym błędem. Tanią jednorazową maszynką oczywiście nie można się porządnie ogolić.


W tym krótkim wpisie opisujemy 4 klasyczne rzeczy, które musi trzymać w łazience każdy mężczyzna zamierzający prezentować się świetnie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie jak np.

Zobacz naszą nową podstronę. Tam znajdują się frapujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo miło, jeżeli posty będą Ci się podobać.

na oraz pakiet pędzelek + krem do golenia.

maszynka
Każdy, kto poprzednio wybierał sklepowe plastikowe nożyki, odczuje wielką zmianę, gdy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To świetny nożyk o klasycznych projekcie i fakturze, dobrze dopasowany do twarzy i dłoni.

Jeżeli chcesz zgłębić informacje na omawiany wątek, to odsyłam do linka (http://lokikoki.pl/jak-zrobic-irokeza-lub-spiczaste-kolce-wzdluz-glowy--chelp-pol-59.html) w którym odnajdziesz mnóstwo fascynujących informacji, które szczegółowo omawiają temat.

Dzięki solidnemu chwytowi dobrze trzyma się go w garści, co jest kluczowe dla skutecznego golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za mocno twarzy. Plusem maszynki Merkur 34c dostępnej na jest solidność wykonania – sprzęt ten można stosować przez tygodnie. Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla panów, którzy planują codziennie się golić. Bez potrzeby częstego nabywania sprzętów kosmetycznych.


Więcej artykułów

Zobacz, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Marzysz o psie, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej kuwety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu masz ochotę zrobić niespodziankę osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bezproblemowo sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.


maszynka do golenia
Interesującym dodatkiem do kosmetyczki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi internauci mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta ważna substancja, zatem opiszmy – ałun świetnie tamuje upływ krwi. Tym sposobem ałun w sztyfcie to ważny element w łazience, bo w trakcie golenia nierzadko powstają malutkie ranki. Nie są one niebezpieczne, lecz mocno przeszkadzają, bo krew może kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie zastosowany od razu po zranieniu efektywnie tamuje krwotok.

Na koniec artykułu trzeba jeszcze dodać, że pan, który chce posiadać klasyczny image, musi kupić również krem do golenia. Nieodzownym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego czegoś.
19-12-05 07:09:02