Zobacz, jak można się golić dokładnie i z klasą

Codzienne golenie się to ważna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, spora część rodaków woli nabywać słabej jakości przyrządy do golenia, co jest niewybaczalnym błędem. Tanią jednorazową maszynką oczywiście nie można się porządnie ogolić.


W tym krótkim wpisie opisujemy 4 klasyczne rzeczy, które musi trzymać w łazience każdy mężczyzna zamierzający prezentować się świetnie każdego dnia. Opiszemy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie jak np.

Zobacz naszą nową podstronę. Tam znajdują się frapujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły. Będzie nam bardzo miło, jeżeli posty będą Ci się podobać.

na oraz pakiet pędzelek + krem do golenia.

maszynka
Każdy, kto poprzednio wybierał sklepowe plastikowe nożyki, odczuje wielką zmianę, gdy po raz pierwszy użyje w goleniu Merkur 34c. To świetny nożyk o klasycznych projekcie i fakturze, dobrze dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki solidnemu chwytowi dobrze trzyma się go w garści, co jest kluczowe dla skutecznego golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za mocno twarzy. Plusem maszynki Merkur 34c dostępnej na jest solidność wykonania – sprzęt ten można stosować przez tygodnie. Merkur 34c to zatem znakomity nabytek dla panów, którzy planują codziennie się golić. Bez potrzeby częstego nabywania sprzętów kosmetycznych.


Więcej artykułów

Rozwój poprzez zabawę – czyli co robić, aby nasze maluchy chętniej się uczyły

dzieci
Chciałabyś, żeby twoje dzieckona bieżąco rozwijało różne umiejętności i było bardzo kreatywne? Nie da się tego zrobić rzecz jasna od razu. W rzeczywistości jest to proces, który trwa przez całe życie danej osoby. Jednak możemy go wspierać albo sobie utrudniać. Jeśli chodzi o pierwszy przypadek sięga się po rozwiązania, mające na trwałe zakorzenić w dzieciach konkretne talenty i umiejętności, a uprzednio je z nich wydobyć.
Polecanym rozwiązaniem w tym zakresie jest rzecz jasna uczenie przez zabawę, ale nie tylko uczenie.


maszynka do golenia
Interesującym dodatkiem do kosmetyczki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi internauci mogą nie mieć pojęcia, czym jest ta ważna substancja, zatem opiszmy – ałun świetnie tamuje upływ krwi. Tym sposobem ałun w sztyfcie to ważny element w łazience, bo w trakcie golenia nierzadko powstają malutkie ranki. Nie są one niebezpieczne, lecz mocno przeszkadzają, bo krew może kapać przez spory czas. Ałun w sztyfcie zastosowany od razu po zranieniu efektywnie tamuje krwotok.

Na koniec artykułu trzeba jeszcze dodać, że pan, który chce posiadać klasyczny image, musi kupić również krem do golenia. Nieodzownym dodatkiem do takiego kremu jest pędzelek – na pewno kiedyś patrzyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego czegoś.
22-06-04 11:01:07