Kupujemy buty komunijne dla chłopca – na co zwrócić uwagę?

Jeszcze parę lat wstecz wybór dodatków komunijnych dla dzieci był stosunkowo łatwy. Dziś natomiast rynek udostępnia nam taką rozmaitość fasonów i kolorów, że często czujemy się zdezorientowani. Chociaż to w przypadku dziewczynek przywiązujemy większą uwagę do szczegółów, coraz więcej rodziców ma trudność, dotyczącą wyboru butów i pozostałych dodatków dla chłopca.
Chłopięce buty komunijne to już nie wybór jedynie między matową a lakierowaną wersją czarnych trzewików. Współczesne buty komunijne dla chłopców to rozmaitość fasonów, barw i materiałów i niejeden rodzic może poczuć się oszołomiony. Kupując buty dla syna, warto pamiętać o kilku zasadach. Co najważniejsze – z wyborem obuwia komunijnego powinno się wstrzymać się do momentu, kiedy będzie już wiadomo, jakiego typu strój (informacje strojemikolaja) włoży w tym ważnym dniu dziecko. Co prawda, zwykłe, czarne trzewiki są uniwersalne i pasują zarówno do ciemnych i jasnych garniturów, jak i do alby, jeśli jednak zamierzamy wybrać bardziej nowoczesne obuwie, trzeba je dobrać i barwą, i stylem do całego ubioru - buty komunijne - zapoznaj się z ofertą .
komunia
Nabywając buty komunijne musimy mieć na uwadze, iż jest to poważna uroczystość i obuwie powinno być stosowne do rangi uroczystości. Nawet, jeżeli na co dzień chłopiec zakłada komfortowe adidasy, w dniu Pierwszej Komunii Świętej musi założyć coś bardziej wytwornego. Odpowiednie buty komunijne dla chłopców to tradycyjne, sznurowane półbuty, albo wsuwane chłopięce mokasyny - sprawdź buty komunijne dla chłopców. Te drugie – szczególnie, gdy wybierzemy wersję beżową, kremową, czy piaskową – wspaniale sprawdzą się później jako letnie obuwie do stylizacji z bawełnianą koszulą, lub lnianymi spodenkami.


Więcej artykułów

Buty skórzane dla dzeciaków - czyli, "górna półka", a problem rozpieszcznia

buty skórzane dla dzieci
Każdziutki z nasze własne ma pojęcie, jak drogie umie być buciki, większa ilość spośród nas egzystuje jednakże w przeświadczeniu, że "im droższe tym wspanialsze" oraz to samo dotyczy obuwia dla dzieci.


Wybierając dla syna buty do komunii, miejmy na względzie, by wybrać model z dobrej jakości materiałów, gwarantujący dziecku wygodę. W czasie komunii maluch jest niemal cały dzień na nogach i sztywne, obcierające obuwie to ostatnia rzecz, jaka Mu się w tym momencie przyda. Najlepsze będą oczywiście buty skórzane, jeśli jednak nie chcemy przeznaczać na obuwie dużej kwoty, możemy wybrać obuwie ze sztucznej skóry, zwróćmy tylko uwagę, żeby cholewka była odpowiedniej miękkości i dobrze układała się na nodze.
23-02-15 09:29:05