Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Nadchodzi osiemnastka przyjaciela, a ty nie wiesz co mu dać? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.
Niedawno mocno powszechne było dawanie osiągającemu dorosłość tabliczki z numerem 18, zazwyczaj ściąganą z tramwajów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miejscowościach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w Internecie działa wiele sklepów oferujących prezenty na 18. Popularnością cieszą się żartobliwe dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość posiadacza. Da się nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Podobną opcję oferuje się w wypadku wszelkiego rodzaju t-shirt'ów, kufli, długopisów i maskotek okolicznościowych.

W sieci można dostać także mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to zdecydowanie żeńska impreza i rządzi się specyficznymi prawami. W cenie są przeróżne kostiumy – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom przyjaciółki dają często podarunki z podtekstem seksualnym.

Więcej artykułów

Konsola do gier dla każdego

Weekendowy wieczór to świetna pora na spotkanie wśród znajomych. Co prawda przede wszystkim inteligentni nie potrafią się nudzić, jednak producenci gadżetów uznali, że trzeba troszczyć się, aby faktycznie tak było.


W sklepach znajdziemy więc frywolną bieliznę, poradniki Kamasutry, akcesoria erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla par oraz wiele innych, ostro niegrzecznych gadżetów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o analogicznym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie.

Chcemy zachęcić Cię do obejrzenia naszego szczegółowego tekstu. Naciśnij link tutaj i przeloguj się do kolejnej strony.

Możliwe, że bierze się to z faktu, że zamiast kupować gadżet, zaproszeni wolą sponsorować przyszłemu małżonkowi wstęp do klubu ze striptizem lub wynająć tancerkę na domówkę.
20-09-09 07:18:04