Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Nadchodzi osiemnastka przyjaciela, a ty nie wiesz co mu dać? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.
Niedawno mocno powszechne było dawanie osiągającemu dorosłość tabliczki (zobacz również tabliczki drewniane z napisami) z numerem 18, zazwyczaj ściąganą z tramwajów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miejscowościach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w Internecie działa wiele sklepów oferujących prezenty na 18. Popularnością cieszą się żartobliwe dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość posiadacza. Da się nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Podobną opcję oferuje się w wypadku wszelkiego rodzaju t-shirt'ów, kufli, długopisów i maskotek okolicznościowych.

W sieci można dostać także mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to zdecydowanie żeńska impreza i rządzi się specyficznymi prawami. W cenie są przeróżne kostiumy – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom przyjaciółki dają często podarunki z podtekstem seksualnym.

Więcej artykułów

Wieczór dla panny młodej

kobiety
Ceremonia ślubna to cudowne wydarzenie. Urządzanie tego dnia oraz wesela pożera sporo czasu i pieniędzy. A istotna jest przecież również impreza przed tym dniem, czyli wieczór panieński. Jeżeli poszukujesz firm, które zapewniają organizację takich imprez, do Google wpisz wieczór panieński.


W sklepach znajdziemy więc frywolną bieliznę, poradniki Kamasutry, akcesoria erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla par oraz wiele innych, ostro niegrzecznych gadżetów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o analogicznym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie.

Chcemy zachęcić Cię do obejrzenia naszego szczegółowego tekstu. Naciśnij link tutaj i przeloguj się do kolejnej strony.

Możliwe, że bierze się to z faktu, że zamiast kupować gadżet, zaproszeni wolą sponsorować przyszłemu małżonkowi wstęp do klubu ze striptizem lub wynająć tancerkę na domówkę.
19-09-20 07:05:04