Oryginalne prezenty dobre na wszystko

Nadchodzi osiemnastka przyjaciela, a ty nie wiesz co mu dać? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na prezent? Problem z głowy! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.
Niedawno mocno powszechne było dawanie osiągającemu dorosłość tabliczki z numerem 18, zazwyczaj ściąganą z tramwajów miejskich. Właśnie z tego powodu w wielu miejscowościach odwołano te linie. Nie łamiąc litery prawa, w Internecie działa wiele sklepów oferujących prezenty na 18. Popularnością cieszą się żartobliwe dyplomy i certyfikaty, dokumentujące dorosłość posiadacza. Da się nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem obdarzonego. Podobną opcję oferuje się w wypadku wszelkiego rodzaju t-shirt'ów, kufli, długopisów i maskotek okolicznościowych.

W sieci można dostać także mniej grzeczne prezenty na wieczór panieński. Jest to zdecydowanie żeńska impreza i rządzi się specyficznymi prawami. W cenie są przeróżne kostiumy – m.

Jeżeli uważasz, że informacje zawarte w tym materiale są absorbujące, kliknij również ten link - to unikalna witryna (https://www.klimatop.pl/3394,klimatyzator-przenosny-blaupunkt-moby-blue-1011-e-(30m2).html), na której przeczytasz pokrewne tematy.

in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym młodym żonom przyjaciółki dają często podarunki z podtekstem seksualnym.

Więcej artykułów

Wieczór dla panny młodej

kobiety
Ślub to wspaniałe wydarzenie. Planowanie tego dnia oraz wesela pochłania wiele czasu i gotówki. A ważna jest przecież też impreza przed tym dniem, czyli wieczór panieński. Jeśli szukasz przedsiębiorstw, które mają w ofercie oprawę takich imprez, do wyszukiwarki internetowej wklej wieczór panieński.


W sklepach znajdziemy więc frywolną bieliznę, poradniki Kamasutry, akcesoria erotyczne, ubrania z elementami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla par oraz wiele innych, ostro niegrzecznych gadżetów. Naturalnie dostępne są także prezenty na wieczór kawalerski o analogicznym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Możliwe, że bierze się to z faktu, że zamiast kupować gadżet, zaproszeni wolą sponsorować przyszłemu małżonkowi wstęp do klubu ze striptizem lub wynająć tancerkę na domówkę.
23-01-19 07:01:03