Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Rozrywka dla dzieci i doroslych

Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, przygodowe czy rodzinne opanowują oprócz serc dzieci też coraz częściej serca dorosłych. Wspólnie budują państwa, walczą z potworami, walczą o potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych trasach handlowych.
Gry planszowe aktualnie przeżywają renesans

Gry planszowe to genialny sposób na spędzenie wolnego czasu z paru powodów: wspierają naukę, rozszerzają wyobraźnię, słownictwo, refleks, inwencję twórczą, uczą zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim są wyjątkową rozrywką. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że można zabrać je ze sobą na rodzinny piknik czy na wakacje, ponieważ są różnych wielkościach. To z pewnością świetna opcja i lepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie widzą świata poza grami komputerowymi.
Gra planszowa - Qwirkle


Zabawa dla pociech i dorosłych

Gry planszówkowe dziecięce są najbardziej popularną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Nie do końca jest to prawda.

Czy masz ochotę zobaczyć więcej (www.pkrajewski.pl/) na opisywane na tej stronie zagadnienie? Jeżeli tak, kliknij ten link - nie zawiedziesz się. To podobna tematyka!

Oprócz [propozycji dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież drugoklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Więcej artykułów

Świetna zabawa i porządna jakość za rozsądną cenę

żółty dinozaur
Chyba nie ma rodzica, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są bajecznie kolorowe, absorbujące malucha i zaprojektowane tak, aby wspierały i pobudzały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie dawały mu wiele radości.


Dużo się od pewnego czasu mówi się o istocie strategicznego myślenia w biznesie. Jest wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia mające nauczyć strategicznego myślenia. Bardzo często za swe usługi żądają znacznych kwot. A wystarczy podarować dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie strategii stanie się nawykiem, który zaowocuje.
21-09-07 07:01:13