Każdy posiadacz kamerki GoPro jest zapewne jej zagorzałym fanem

Kamery GoPro były swego czasu niesamowitym hitem, gdyż są niewielkie oraz niebywale wytrzymałe.


Od momentu, gdy byliśmy świadkami premiery kamerki GoPro, minęło już trochę czasu i nastąpiło u ich producenta poszerzenie oferty, co wydaje się być normalną sprawą.


Telebimy


Więcej artykułów

Pora na świetną zabawę z najbliższymi. Teraz na półkach z planszówkami oczekuje dużo fajnych tytułów

pędzące żółwie
Szukasz pomysłu, by rozkręcić spotkania przy stole, albo interesująco zaplanować czas z rodziną? Znakomitym sposobem okażą się gry – dziś ich asortyment przedstawia się doprawdy imponująco.


laptop i słuchawki


Teraz da się kupić przeróżne akcesoria GoPro 4 i będziemy na pewno oczarowani. Kamerki mają możliwość bezpośredniego łączenia się z internetem i Bluetooth. To szalenie pomocne. Możemy też kupić na przykład specjalne wzmocnienie na kamerkę, które było zaprojektowane specjalnie dla fanów nurkowania. Dodatkowo można również dostać pilot do zdalnego sterowania sprzętem i ekstra opakowanie na baterię. Możemy także dokupić różnego typu uchwyty, a jest ich naprawdę dużo. Możemy wybrać przykładowo uchwyt na rękę, głowę lub na rower wypożyczalnia rowerów Białka Tatrzańska wraz ze śrubą mocującą. Prócz tego na pewno przyda nam się wysięgnik, by była możliwość robić filmiki z pewnej odległości. W momencie, kiedy zdecydujemy się na zakup jednego z wspomnianych przed chwilą elementów, musimy głównie postawić na jakość. Pragniemy przecież, żeby sprzęt działał długo i bez problemów. Powinniśmy więc szukać producentów albo dystrybutorów, którzy mają w internecie dobre oceny. Poza tym nie powinniśmy zapomnieć o gwarancji.


Gdy sprzęt dotrze już do naszego domu, to nie pozostanie nam nic innego, jak szczerze cieszyć się rewelacyjnymi możliwościami, które się przed nami będą rysować. Powinniśmy od razu udać się na jakąś wyprawę, by sprawdzić jego możliwości w plenerze.
23-11-19 08:22:05