Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jakie przybory okażą się niezwykle przydatne świeżo upieczonej mamie, która przed kilkunastoma godzinami wróciła z córeczką do mieszkania

Macierzyństwo w XXI stuleciu zdaje się posiadać nieco bardziej ludzkie oblicze. Dużo pisze się o prawach reprezentantek płci pięknej, a i trzydziestolatki w ciąży mogą liczyć na inne, czyli lepsze traktowanie, przykładowo niektóre supermarkety udostępniają dla ciężarnych odrębne kasy lub obsługują je poza kolejką. Wytwórcy akcesoriów dla noworodków także nie zasypiają gruszek w popiele i oferują młodym matkom asortyment, o jakim babcie nie śmiały marzyć.


niemowlę
Takie akcesoria jak siateczki gryzaki dla sześciomiesięcznego niemowlęcia lub lalka fizjoterapia przewijaki czy dobre gatunkowo smoczki są właściwie dostępne tylko w tych wirtualnych sklepach. A jeżeli wchodzi się na witrynę sklepu, to błyskawicznie spostrzega się wiele innych przedmiotów, które chciałoby się kupić. Podczas zakupów warto więc zachować zdrowy rozsądek.

Banknoty wydane na rogal do karmienia - ta strona z pewnością nie pójdą na marne. Szczególnie jeżeli dwudziestoletnia kobieta jest przy nadziei i spodziewa się pierwszego dziecka, powinna pomyśleć o tego rodzaju akcesoriach, które potem znacząco uproszczą karmienie piersią.

Przedstawiana porada jest dla Ciebie praktyczna? W takim razie poznaj poza tym inne tego typu wpisy i zobacz więcej wskazówek tutaj.

W początkowych miesiącach życia synka te naturalne posiłki okażą się dość kłopotliwe - noworodka należy karmić co trzy godziny, zatem komfort tak dla mamy, jak i krasnala musi zostać zagwarantowany. Jeśli rodzic nie zwróci swojej uwagi na takie z pozoru nic nieznaczące sprawy, to później przypłaci to mało przyjemnym bólem pleców.


malutkie dziecko
Rogal do karmienia (rogale do karmienia Fiorino) jest oczywiście bardzo przydatnym gadżetem, ale dwudziestokilkuletniej mamie przydaje się też mnóstwo innych rzeczy. Jeśli będziemy kontynuować temat posiłków niemowląt, to musimy wspomnieć o odciągaczach pokarmu. Nawet jeśli trzydziestolatka karmi piersią swoją pociechę, to czasami trzeba zostawić w zamrażarce odciągnięte mleko, aby ojciec mógł nakarmić smyka, gdy partnerka wyjdzie na zakupy. Jednakże przy zakupie laktatora warto zwrócić baczną uwagę na to, czy w komplecie producent umieścił również wszystkie potrzebne akcesoria, czyli przynajmniej jedną niewielką butelkę, pojemnik z plastiku do przechowywania pokarmu i oczywiście niezwykle przydatny podgrzewacz. Ci bardziej przejęci i odpowiedzialni rodzice zamówią jeszcze wysokiej klasy sterylizator, który zagwarantuje smykowi bezpieczne posiłki.
20-09-02 20:53:07