Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Dziecięcy świat, czyli nie tylko zabawki są przydatne

Z pewnością większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała o włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX wieku opracowała nowy system wychowania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. System opracowany przez Marię Montessori opiera się generalnie na zabawie.

dzieci, zabawa, zabawki
Maria Montessori wymyśliła najnowszą możliwość pedagogiczną, która nastawia się generalnie na rozwoju dziecka. Metoda M.Montessori polega przede wszystkim na zabawie. Do tego potrzebne są odpowiednie zabawki edukacyjne, czyli zabawki Montessori. Zabawki Montessori zostały podzielone na kilka grup. Zabawki z każdej grupy mają wpływać na rozwój innych umiejętności dziecka.

Większość zabawek przystosowanych do kategorii Montessori dostępnych jest w sklepach online- takich jak ten: zabawki montessori. Z ich propozycji powinni skorzystać nie tylko szkoły i przedszkola, które działają według metod opracowanych przez Marię Montessori, lecz również rodzice, którym nie jest obojętny rozwój swoich dzieci. Wiele zabawek, jakie dostępne są w tych sklepach dostaniemy w zwyczajnych sklepach z zabawki. Decydując się na zakup możemy nie zdawać sobie sprawy, że kupowane są przez nas zabawki Montessori. Do tej kategorii zabawek przynależą chociażby drewniane klocki.

Firma Snurk obecna jest na rynku już od dłuższego czasu. Początkowo pracownicy firmy trudnili się sprzedażą pościeli przeznaczonej dla dorosłych, później zaczęły powstawać również zestawy dla dzieci. Pościel Snurk jest wysokiej jakości. Pościel Snurk wyszczególnia się przede wszystkim jednak niezwykle realistycznymi nadrukami- kidmo.pl/39-posciele-snurk. Pośród pościeli dla dzieciaków wyróżnia się przede wszystkim kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.


Więcej artykułów

Założenie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz zrealizowanie marzeń

plac zabaw i przedszkole
Cztery lata temu wróciłam z emigracji - studiowałam oraz ciężko pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po przyjeździe do kraju posiadałam spore pieniądze i wyższe wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć gdzieś pod Warszawą prywatne przedszkole. Jakoś mi się poszczęściło, bo dostałam w spadku po babci duży dom.

dzieci, dziewczynka, chłopiec
Ta pierwsza dopasowana jest dla dziewczynek, druga chłopcom. Na obydwóch uwidocznione są nadruki w naturalnych wymiarach. Bielizna pościelowa jest miękka, wykonana została z naturalnej bawełny. Firma Snurk wypromowała na rynku jeszcze dwa wzory kompletów pościelowych dla najmłodszych. Do asortymentu dziecięcej pościeli „Królewny” i „Astronauty” dołożono takie opcje: „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Marka Snurk została założona w kraju holenderskim. Została stworzona z myślą przeznaczenia określonych procentów uzyskanych ze sprzedaży na cele ofiarowania dobroczynnego. Bielizna pościelowa jest szyta jedynie w Europie.
19-02-10 14:15:02