Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Ślubne dylematy

Dzień ślubu to bezsprzecznie jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najdrobniejsze detale. W naszym kraju można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najbardziej wysublimowane życzenia klientów.

Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony
fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze. Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Salony florystyczne przygotowują kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zatroszczy się fryzjerka, a kosmetyczka zrobi jej nienaganny makijaż, który będzie wyglądał pięknie do późnej nocy. Jedynym szczegółem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek niejednej pannie młodej jest suknia ślubna.

Dobrze dobrana suknia ślubna powinna wyrażać gust i wnętrze panny młodej i sprawić, że będzie najpiękniejsza w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w znalezieniu sukni okaże się profesjonalny salon specjalizujący się w modzie ślubnej. Jeśli mieszkamy np. w Lublinie, warto wrzucić w gogle: suknie ślubne lublin – nie są ważne w tym wypadku małe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje wyrażeń po to, by gruntownie przeszukać Internet. Sprawdźmy również wpisy na ten temat na forach internetowych lub po prostu popytajmy znajomych. W wybranym przez nas salonie skontrolujmy jakość obsługi, sposób prezentowania stroju, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze stylistą rozważyć, czy ten krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu.

Wybierając model sukni, oceńmy, jaki mamy typ figury – tylko osoby o idealnych kształtach i stosunkowo wysokie mogą zdecydować się na suknię w typie syreny lub princessy. Kobiety szczupłe, lecz niższe poczują się dobrze w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie z lekką nadwagą lepiej poczują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych materiałów.

Więcej artykułów

Zadbajmy się o każdy najdrobniejszy detal naszego dnia ślubu

Tradycje weselne
Jeżeli czytasz te słowa, oznacza to, że dzień ślubu cały czas jest przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to długie godziny przygotowań, godziny rozmów a także przeświadczenie, iż nasze uroczystości weselne będą przez długi czas wspominane przez gości.


Dopasujmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej wygodnie i pięknie. Bo nawet najdroższa suknia, jeśli do nas nie pasuje i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten wyjątkowy dzień.
20-10-03 07:19:10