Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Dlaczego programy CRM są takie dobre?

Jako pracownik biura ubezpieczeniowego często rozmyślałam na temat rozwiązania, które pomogłoby mi w zarządzaniu moją pracą. Sama starałam się utrzymać porządek i zorganizowanie. Ale mnóstwo dokumentów w segregatorach, kilka programów do obsługi wcale mi pracy nie ułatwiały. Czasem wręcz przeciwnie, ile ja się musiałam naszukać, aby wyszukać daną umowę. Nieraz mnie to rozgniewało.


NetSoft24.pl
Testowałam różne rozwiązania. Aż pewnego dnia doszłam do wniosku, iż w erze nowoczesnych rozwiązań informatycznych powinien istnieć oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (więcej tutaj). Nie myliłam się, taka aplikacja istnieje.

Od tej pory zajmowanie się obsługą klientów, dokumentami i rozliczeniami ubezpieczeniowymi jest o wiele szybsze. Co warte odnotowania, obecnie trudno jest mi zapomnieć o czymś w pracy, bo CRM dla brookera (zobacz crm dla brokera) posiada funkcję przypominania.

Dzisiaj zrobienie przejrzystej bazy danych nie stanowi dla mnie problemu. Na całe szczęście nie muszę już szukać wzorów dokumentów ubezpieczeniowych – program zrobi to za mnie. Dobrą stroną tej aplikacji jest to, że jest kompatybilne z innymi narzędziami w naszej firmie oraz można je zmodyfikować zgodnie z potrzebami danej firmy.

Gdzie odnalazłam to rozwiązanie? Wprowadziłam w wyszukiwarce sformułowanie "CRM Wrocław" i przeanalizowałam propozycje, po czym wybrałam najdogodniejszą dla siebie. Jestem niezmiernie zadowolona.


Więcej artykułów

E papierosy nową modą

e papierosy
Producenci wytwarzający papierosy elektroniczne nie mają obowiązku reklamować swoich sprzętów, ponieważ e papierosy są wysokiej jakości i reklamują się same. Różnego rodzaju papierosy elektryczne pełnią funkcję zamiennika dla zwykłych papierosów. Nie są jednak tylko ich substytutem. Mają dużo mocnych stron i funkcjonują z każdym dniem wśród większej liczby osób, o różnym poziomie życia.
Oprawcowane przez: k.s.
19-03-08 13:54:02