Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Co kupić w podarku dla dzidziusia?

Upominek dla oseska bywa ogromnym wyzwaniem. Kiedy jesteśmy doświadczonymi rodzicielami mamy co najmniej jakieś pojęcie, czego może potrzebować niemowlak lub/i świeżo upieczony rodzic.


Jeżeli sami nie posiadamy maluchów, nabyć prezent dla niemowlaka będzie nam trudniej.


klimatyzatory


fotos - klocki


Więcej artykułów

Jaką rzecz możesz sprawić własnemu synowi?

klocek lego w kształcie dziewczyny
Nie wiem jak Ty drogi rodzicu, ale sam mam często ogromne kłopoty z tym, aby po prostu zakupić coś fajnego własnemu synowi. Jednak oczywiście koniec końców jednak mi się udaje. Sądzę, iż za często uważamy, że porządna zabawka w niejako automatyczny sposób musi być wygórowanym wydatkiem.


Pomnijcie o jednej ważnej sprawie - w chwili gdy maluch przychodzi na świat nawet najbardziej nieogarnięci rodziciele właściwie gros rzeczy już mają. Stąd trzeba bardzo uważać, aby rzeczy nie zdublować. To troszkę jak ze ślubem - nikt nie chce skończyć z dwoma mikrofalami - w tym przypadku nie pragniemy trzech mat edukacyjnych przykładowo. Jeżeli chcemy kupować coś z tak zwanej listy towarów pierwszej potrzeby, należałoby spytać się czy rodziciele są już w posiadaniu tej rzeczy. Jeżeli chcemy kupować coś "ogromnego" np. leżaczek bujaczek, warto wziąć pod uwagę nie jedynie fakt, czy rodzice już go posiadają, ale też to iż mogą mieć w tej gestii własny gust a także upodobania.


Dużo zależy od tego kim jesteśmy dla oseska i jego familii. Bliska rodzina dla przykładu dziadkowie, kupują na ogół większe prezenty - tu warto aby skorzystali z mojej rady wyżej - porozmawiajcie z rodzicielami, popytajcie się ich co potrzebują i proszę ! nie oceniajcie jak też nie wiedzcie lepiej. Myślę, iż jeśli chodzi o rodzinę, pieniądze faktycznie nie są najgorszym podarunkiem, a często pozwolą ustrzec się omyłek.


Jeśli chodzi o przyjaciół bliższych i dalszych - no cóż czasem czujemy, że pieniędzy nie wypada dać, nie wiadomo w jaką kwotę ustrzelić itd. Fajnym podarkiem są dekoracje pokoju dziecięcego.
19-01-29 08:32:02