Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo. Konsoli nie możemy po zakupie unowocześniać, dokupując nowsze elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego komputera. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dodać najwyżej części peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, sprzęt muzyczny i monitor.
Na rynku obecnie znaleźć można parę wartych uwagi maszyn. Tokijskie Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Microsoft ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo zaś Wii. Ceny konsol lepszych generacji dochodzą do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można kupić Playstation 2 – w tym przypadku ceny krążą około 700zł za nieużywany egzemplarz.
Gry na konsole w Blackgames


Więcej artykułów

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od popularnego peceta funkcjonalnością. Jest to urządzenie dedykowane wyłączne do gier wideo.


Na wszystkie cztery najpopularniejsze konsole wyszło wiele ciekawych produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy udawać najbardziej znanych gitarzystów.

Nie zwlekaj! odwiedź nasz pełen opis i poleć go wszystkim. Wszyscy skorzystacie! To istotne, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Zarekomendować należy też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono wiele klasycznych już serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, posiadają znacznie lepszą grafikę. Największe przeboje to God of War, Call of Duty, L.A.

Przedstawione tutaj wiadomości zainspirowały Cię na tyle, że chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy więc do następnej witryny. Tam stworzyliśmy istotne opracowanie (http://www.snmw.pl/skup-monet-opole/).

Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś oferuje nawet obszerniejsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co umożliwia wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W gatunku znajdziemy dużo produkcji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również może się poszczycić świetną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.


W ciągu dwóch ostatnich lat modne stały się lekkie netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do internetu. Ciekawą możliwością dla każdego posiadacza takiego sprzętu mógłby być zakup konsoli. Dzięki temu można wygodnie oddzielić wypoczynek od pracy.
21-02-24 07:24:04