Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Bądź swoim prywatnym stylistą czyli sztuka samodzielnego wykonywania biżuterii.

Każda z pań niezależnie od okazji śni o tym, aby wyglądać modnie i przede wszystkim oryginalnie. Nie każda z nas może sobie także pozwolić na strój od słynnego projektanta czy stylisty. Co zrobić, aby wyglądać świetnie i niepowtarzalnie niewielkim nakładem finansowym?
biżuteria
Odpowiedź jest prosta – skoncentrować się na dodatkach, które w idealny sposób podkreślą zwykłą kreację. Oryginalność dodatków zapewnimy sobie wykonując je techniką hand-made – z koralików, barwnych nitek, cekinów czy nawet metalu i drewna. Poniżej kilka pomysłów nie tylko na stworzenie swoich arcydzieł ale również perfekcyjny sposób na zagospodarowanie sobie wolnego czasu w nietuzinkowy sposób.

Niezwykłe rękawiczki nie tylko na chłodne dni

Pierwszą propozycją urozmaicenia banalnego stroju jest przyozdobienie codziennych rękawiczek. Mitenki, bo o nich mowa, to rękawiczki z odciętymi palcami, bardzo popularne w osiemnastym wieku a które teraz przeżywają swój modowy powrót. Mitenki mogą być ażurowe, wełniane, jedwabne a nawet futrzane. Możemy je przyozdobić doszywając koraliki, pióra, koronki czy cekiny aranżując własną kompozycję. Posiadając już ciepłe i ozdobne rękawiczki czas zastanowić się nad biżuterią. Idealnym rozwiązaniem będzie własnoręczne stworzenie kolczyków – z modeliny lub ozdabiając kawałki drewna, szkła, plastiku czy materiałów. Piękny i oryginalny wygląd z pewnością zagwarantują nam kolczyki z modeliny. Pozytywną cechą takiej biżuterii jest brak ograniczeń – możemy ulepić to wszystko, co tylko wymarzymy sobie nosić na uszach zaczynając od małych ciasteczek po ukochane zwierzaki czy bohaterów z filmów.

Idol na uszach – czemu nie?

Więcej artykułów

Dlaczego istotny jest wybór odpowiedniego przedszkola? Na jakie rzeczy musimy zwrócić uwagę?

przedszkole wrocław
Wysłanie dziecka do przedszkola to sprawa istotne tak dla dziecka, jak również dla jego opiekuna. Jest tak gdyż w tym czasie dziecko rozwija się bardzo szybko, a wczesna edukacja wpływa także na rozwój jak i dalsze życie.


biżuteria
Ogromną sławą cieszą się twarze znanych aktorów czy gwiazd filmu widniejące na kolczykach. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że biżuterię z takim motywem możemy wykonać samodzielnie. Technika ta określana jest jako decoupage. Kolczyki decoupage możemy stworzyć z dowolnego materiału – drewna, szkła czy fragmentu plastiku. Metoda polega na naklejeniu motywu z chusteczki czy serwetki w dowolnym kształcie do powierzchni materiału. Własnoręcznie wykonanie biżuterii to idealny sposób na oryginalny styl i wzbogacenie banalnej kreacji. Nie potrzeba na to ani dużych nakładów finansowych ani wielkich umiejętności manualnych, do ich wykonania wystarczy pomysł i zapał. sklep plastyczny decoupage decoupage sklep - sklep dekupaż Sosenka
Na podstawie danych z: Artillo
Oprawcowane przez: Maja Zastawna
18-07-12 10:42:07