Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Konsola do gier dla każdego

Sobotni wieczór to doskonała pora na imprezę w towarzystwie przyjaciół. Wiadomo, że przede wszystkim ludzie inteligentni się nie nudzą, mimo to twórcy gadżetów zdecydowali się zatroszczyć się, żeby rzeczywiście tak było. Wśród popularnych pomysłów na wieczór znalazły się programy karaoke, zestawy do tańczenia i wszelakie konsole do gier.
Czasy przyjęć przy warcabach i bierkach są już przeszłością. Nawet na prostą planszówkę trudno kogokolwiek namówić. Jednak to weekendowe rozluźnienie z całą pewnością sprzyja zabawom, bez względu na jej formę. Nadal popularnością cieszą się także typowe gry jak Scrabble i Monopoly, jednak coraz głośniejsze robią się towarzyskie gry video. Wszystko wskazuje na to, że Playstation 3 ---tutaj kupisz--- i Xbox 360 ---tutaj kupisz--- w najbliższym czasie na stałe wpiszą się w ten nurt.

Jeśli można zostać bohaterem w swoim domu, to może warto uzyskać tytuł bohaterem imprezy – szczególnie, gdy wiąże się to z grą w towarzystwie znajomych na wirtualnych.
Blackgames.pl - konsole
Jednak taka zabawa cieszy nie tylko panów, bo z takim samym zapałem po tego typu atrakcje sięgają dziewczyny. Trzeba tylko w odpowiednim momencie naciskać odpowiednie miejsca znajdujące się na „gitarze”, żeby zdobywać punkty i fantastycznie szaleć w rytm hitów gitarowych. Zabawę jest przyjemna, ale wymaga nieco wyczucia.

Więcej artykułów

Graj w gry planszowe!

Niektórym wydaje się, że gry planszowe to przestarzała forma rozrywki. Nic bardziej mylnego! Popyt na tego typu aktywność jest bardzo duży, dlatego istnieje coraz więcej miejsc, które prowadzą ich sprzedaż. Jednym z nich są sklepy internetowe, gdzie każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.


Gry na Playstation 3 to cała gama przykładów. Dostosowane do różnych zainteresowań znajdą też zastosowanie w zabawach z przyjaciółmi. To właśnie z myślą o zabawach wymyślono specjalne maty do tańca. Cieszą się one popularnością przede wszystkim na imprezach domowych lub zespołowych wyjazdach.


Nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć, że dostępne na rynku gry dostosowane są do typu imprezy, nie tylko do wieku odbiorców. Gry na Xbox 360 łatwo zaproponować dorosłym, młodzieży i dzieciom. Są tam też takie gry, w które mogą zagrać dzieci ze swoimi rodzicami. Widać, że możliwości jest rzeczywiście dużo, jak koncepcji na interesujący wieczór.
19-09-17 07:05:15