Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności te, które są wykorzystywane w pracy

W naszym kraju jest takie prawo, że każdy komputer, który jest używany w biurach, musi mieć legalny program.


Pewnie wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal i kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy pewnego dnia okazało się, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.


oprogramowanie


Ścigają takie rzeczy pośród rodaków, a sami nie popisali się dobrym przykładem. W dzisiejszych czasach takiego rodzaju zachowania wydają się być już dosyć rzadkie. Wszystkie firmy są świadome tego, że komputery, które są w obiekcie i używane są przez PRacowników, powinny mieć oryginalne oprogramowanie, ale także legalny system antywirusowy. To szalenie istotne. Musimy mieć na to fakturę i w razie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli kupujemy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna trzeba zapytać o rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić szkolenie z nowego systemu. Będzie to zapewne bardzo przydatne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które zapewnia dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być także wykonane zdalnie.


Więcej artykułów

Pinsy - ciekawa pamiątka i świetny sposób na promocję!

idealny pins na prezent
Barwne przypinki do ubrań to doskonały pomysł dla właścicieli firm, którzy chcą zakupić dla swoich podwładnych ciekawy drobiazg. Mały znaczek umieszczony w klapie marynarki lub kieszeni koszuli|Mała plakietka wpięta w klapę marynarki lub kieszeń koszuli będzie nie tylko sympatycznym akcentem, który zrobi dobre wrażenie na klientach i kontrahentach danego przedsiębiorstwa, ale także zmieni sposób jej postrzegania przez samych pracowników.


Taka forma jest dziś dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy otrzymać także gwarancję.
23-02-06 07:27:09