Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jakie są zalety telebimów używanych coraz chętniej w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta są pełne reklam, zobaczyć je można na każdym kroki. Tablice reklamowe, bilboardy czy plakaty stały się tak powszechne, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny
Popularność ich bierze się z kilku rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest to, że pozwalają na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Reklama gadżety reklamowe tradycyjna umieszczana jest na pewien okres czasu, w trakcie którego ciężko się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, można na nim emitować reklamy przez dowolnie ustalony okres czasu, a zmiana ogranicza się jedynie do wgrania nowego filmu do urządzenia - sprawdź w tym temacie. Będzie to dawało wprost nieograniczoną możliwość projektantom, a jednocześnie znacznie powiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej omijane bez żadnego odzewu, ale dynamiczne dużo lepiej przyciągają wzrok odbiorców.

Więcej artykułów

Zalety światła led

Diody LED
Nie od dziś wiadomo, że charakter oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają bardzo duży wpływ na nasze funkcjonowanie. Pracując kilkanaście godzin każdego dnia w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze należy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła by tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.


Telebimy zaczynają opanowywać współcześnie coraz pokaźniejszy obszar reklamy wizualnej, a zainteresowanie nimi wynika przede wszystkim z ich bardzo dużych możliwości. Mają one modułową budowę, więc w prosty sposób można je montować w różnych wymiarach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to docelowy telebim może mieć nawet kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni - często można takie zobaczyć w czasie dużych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy
Mają dużą odporność na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie ma znaczenia, czy jest dzień czy noc, za każdym razem telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich konstrukcji opartej na wydajnych diodach. Nie tylko mają one mocny strumień światła, lecz także zużywają niewiele prądu, więc w każdym module pracuje nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech diod, to znaczy zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.
20-04-22 07:57:08