Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Upominki dla panów

Wybór podarunku często sprawia kłopoty. Jest to znacznie bardziej problematyczne, gdy chce się obdarować mężczyznę. Przyjęło się bowiem, że paniom przeważnie można dać kwiaty lub biżuterię i w większości przypadków będzie to słuszny wybór. Trudniej jest znaleźć taki idealny prezent dla panów.

zegarek
Co ważne, najlepiej jest go znać, mieć świadomość co preferuje i z czego będzie się cieszył. W ten sposób wybór podarunku jest ułatwiony. Nieraz korzystnym pomysłem będzie zapytanie, co mężczyzna pragnąłby otrzymać. Rodzaj prezentu uzależniony jest również w pewnym stopniu od momentu, który jest powodem obdarowywania. Istotna jest także relacja, łączy kupującego z obdarowywanym. Inny podarunek bowiem można dać koledze czy chłopakowi, a odmienny zwierzchnikowi. Prezent na dzień ojca może być również niestandardowy.

Alkohol i akcesoria tytoniowe

Często mówi się, że najlepszym podarunkiem dla panów może być dobry alkohol. Trzeba jednak pamiętać, by zdobyć informacje, czy dana osoba nie jest przykładowo abstynentem. Dobrze, alkohol (strona) to alkohol wyszukany, nietypowy, co niestety zwykle łączy się z wysoką ceną. Dla mężczyzn palących właściwym upominkiem będą akcesoria jak na przykład oryginalna zapalniczka czy papierośnica, czy też fajka. Dla miłośników tradycji przeznaczone są tego rodzaju prezenty jak luksusowe komplety przyborów do golenia. Przykładem mogą być brzytwy Solingen, posiadające w sobie zwyczajowe cechy ze współczesnym wyglądem i nowoczesnym ostrzem. Dla części mężczyzn posługiwanie się brzytwą stanowi swego rodzaju rytuał właściwy jedynie prawdziwym mężczyznom.

Gadżety

prezent2
Trafnym prezentem dla mężczyzny bywa również różnego rodzaju sprzęt. Często dobrym pomysłem jest zakup zegarka. W tym przypadku również lepiej jest wiedzieć, jakie są upodobania określonego człowieka, czy przykładowo preferuje rozwiązania tradycyjne, czy raczej nowoczesne. Wielu panów także lubi wszelkie nowinki techniczne, toteż upominek w rodzaju tabletu czy innego urządzenia jest właściwym pomysłem. Opcji obdarowania mężczyzny jest więc sporo, jedynie należy się dokładnie zastanowić.
Na podstawie danych z:
Oprawcowane przez: S.S.
21-11-05 15:01:01