Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Zmień tytoń na e-papieros

Elektroniczny papieros to jeden z bardziej interesujących technologicznych propozycji ubiegłego stulecia. Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, obecnie jego pomysł święci triumfy. Na czym polega nowatorstwo tego osiągnięcia? Przede wszystkim na braku dotkliwych skutków ubocznych. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, składa się z więcej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje niekorzystnie na nasze samopoczucie.
kobieta
Papieros wrogiem Twojego ciałaNajsilniej podatny na ich działanie jest system oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Związki te mocno są rakotwórcze, a przemieszczając się wraz z dymem do narządów wewnętrznych pociągają za sobą wytworzenie się wielu różnorodnych guzów. Ze względu na częsty kontakt dymu tytoniowego z tymi narządami często stwierdzany jest nowotwór układu oddechowego, krtani oraz przełyku. Tymczasem e papieros ma w ten sposób ukształtowaną przewagę nad swoim tradycyjnym korelatem, że w swoim składzie zawiera jedynie nikotynę. Wskutek tego nałogowi palacze nie zanieczyszczają rodziny i znajomych groźnym dymem i nie narażają żadnej osoby na zatruwanie organizmu.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że podobny artykuł jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link mikroskopy dla dzieci.Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Pomaga rzucić nałógElektroniczny papieros świetnie syci głód nikotynowy oraz nie jest powodem pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Z tego powodu z powodzeniem może być stosowany w miejscach publicznych. Może stanowić również pierwszy krok do pełnego porzucenia palenia. Zazwyczaj osoby nałogowo palące popularne papierosy pozostawiają je na rzecz elektronicznych, aby za jakich czas całkowicie pozbyć się nałogu.

Korzyści z używania e-papierosów można wymieniać w nieskończoność. Oprócz uwzględnionych wyżej korzyści prozdrowotnych, papierosy elektroniczne są bardzo proste w obsłudze. Wymagają wyłącznie kilkakrotnego napełniania płynem oraz ładowania akumulatorem. Ich łączny koszt jest o wiele mniejszy, niż koszty tradycyjnych papierosów. Stało się tak dlatego, gdyż za jednym razem kupuje się urządzenie, a następnie uzupełnia się jedynie płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] mają także walory higieniczne. Ponieważ ich palenie działa na zasadzie inhalacji parą, nie wydzielają brzydkiego zapachu, który przenika ubrania, pozostaje na dłoniach i wywołuje przykry zapach z ust.

Więcej artykułów

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

kobieta
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie potrafią samodzielnie odstawić nałogu, a przy tym ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka połączonego z wchłanianiem szkodliwych substancji zawartych w zwykłym papierosie.


E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka połączonego z wziewaniem szkodliwych substancji znajdujących się w składzie papierosie.

Czym jest e-papieros? Papieros elektroniczny wygląda dokładnie tak jak normalny papieros, niemniej w ofercie są też dostępne bardziej efektowne typy, na przykład przypominające długopis. W smaku także niewiele różni się od zwykłego papierosa, a dodatkowo nie pozostawia w ustach nieprzyjemnego posmaku; wydziela także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Struktura e-papierosa Jak łatwo domyślić się po nazwie, e-papieros jest urządzeniem elektronicznym, w związku z czym wymaga zasilania. Rolę zasilacza zazwyczaj pełni akumulator, ale zdarza się, że jest to gniazdko elektryczne czy port USB. W strukturę e-papierosa, oprócz pojemnika na płyn, atomizera (to w nim płyn jest podgrzewany i przybiera postać „dymu”) i zasilacza wlicza się również dioda, która imituje żarzenie się. Płyny do papierosów elektronicznych dostępne są w wielu smakach, m.in. tytoniowych, co ma przypominać smak znanych na całym świecie, legendarnych marek, ale również owocowych i ziołowych. Odpowiednio do potrzeb, mogą one zawierać od 0 do 3,6% nikotyny.

Atuty elektronicznego papierosa Najistotniejszym atutem e-papierosa jest to, że realizuje wszystkie założenia typowego papierosa, z kolei nie przynosi jednakowo niekorzystnych efektów. Ponad to, może przyczynić się do pełnego rzucenia palenia poprzez stopniowe zmniejszanie siły płynu. Ponadto, elektroniczne papierosy są neutralne dla otoczenia, więc można je używać w miejscach publicznych i w obecności osób trzecich. Poza tym nie produkują nieprzyjemnej woni, a co za tym idzie ubrania palacza zachowują swój normalny zapach. Dużą zaletą ważną dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie przyczynia się do spadku kondycji ani nie powoduje kaszlu.

Więcej związane z zagadnieniem tj e papieros można odnaleźć klikając na link.
20-03-13 07:12:07