Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Nowa odsłona PlayStation

Firma Sony w roku 2013 ma wypuścić na rynek następną generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już generacja tego urządzenia wywołała ciekawość w środowisku graczy na całym świecie. Dzienna data premiery nie jest jeszcze znana, nie jest wiadome też na ulepszenie jakich technologii tym razem postawił gigant przemysłu elektronicznego.


gry
Firma nie pomija jednak posiadaczy starej urządzenia, zapowiadając nowe gry na ps3. Tytułów, które czekają na premierę w nadchodzącym czasie jest bardzo wiele.

Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu masz zamiar jeszcze dokładniej zbadać ten temat, zalecamy tę ofertę, gdyż ona jest tak samo emocjonująca.

Deweloperzy zapowiadają poza tym wspieranie starej generacji konsoli po ukazaniu się nowego modelu.

Interaktywna rozrywka dla każdego
Na czym polegało powodzenie wcześniejszego modelu konsoli? Jak się okazuje, według użytkowników najbardziej znaczną zaletą tej konsoli, jest jej interaktywność. Ta funkcjonalność wywołała równie wielkie zainteresowanie firm produkujących gry komputerowe. Ostatnimi laty zaczęto produkować bardzo dużo interaktywnych tytułów. Część z nich posiada oddzielne kontrolery, przeznaczone typowo do grania w określoną grę. Przodują tutaj gry o charakterze tanecznym i sportowym. Kontrolery oferowane przez producenta dają jednak szerokie pole do popisu dla producentów gier.

Oprócz tego technologia „move”, która wykrywa miejsce kontrolera w przestrzeni trójwymiarowej i jest sprężona ze specjalną kamerą, poszerza możliwości konsoli. Z tej ostatniej technologii najczęściej korzystają firmy produkujące gry dla najmłodszych. Gry na ps3 dla dzieci pomagają rozwijać wyobraźnię i angażują najmłodszych do wypoczynku w ruchu.

Wspólna zabawa z przyjaciółmi
Technologią, którą wprowadzono w PlayStation 3, i będzie rozwijana w kolejnej odsłonie konsoli, jest technologia rozgrywek za pośrednictwem sieci. Gry on-line pozwalają grać wspólnie ze znajomymi, którzy także mają konsolę i posiadają określoną grę w swojej kolekcji. Dodatkową możliwością którą uzyskano dzięki stworzeniu obsługi internetowej, jest komunikacja drogą głosową dzięki szerokopasmowemu łączu i technologii VoIP. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie konsolowej rozrywki. Co więcej, za pomocą internetu gracz może ściągnąć wersję demonstracyjną określonej gry, czy też kupić jakiś tytuł. Gdy dodać do tego bibliotekę bezpłatnych gier dostępnych na konsolę, nie można się już dziwić czemu konsola odniosła tak spektakularny sukces.
20-09-15 12:19:06