Jak wygląda gra w paintball laserowy? Co należy wiedzieć o potyczkach paintball'owych?

gra swymi regułami przypomina paintball, stąd też niekiedy używana bywa nazwa paintball laserowy.
Jeśli idzie o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy gracz otrzymuje bezproblemową do indywidualnego dopasowania kamizelkę wespół z bronią. Broń będzie względnie lekka i co najistotniejsze nie strzela boleściwymi albo brudzącymi kulami jak w klasycznym paintballu, lecz wiązką światła, jaka po trafieniu w nieprzyjaciela odbiera mu jedynie wirtualne punkty . Stąd gra ta doskonale nadaje się zarówno dla dorosłych jak również dla dzieciaków. Każda z kamizelek ma system czujników, które w czasie gry gromadzą wszelakie dane na temat trafień. Zarówno po skończeniu gry jak i w czasie rzeczywistym możemy szczegółowo prześledzić kto oraz kogo jak dużo razy trafił na monitorach zamontowanych w barze. W jednym czasie na arenie może uczestniczyć w grze co najwyżej 20 osób.


domek


scenariusz


Gra ma miejsce na umyślnie przygotowanej, ogromnie dużej i co najważniejsze bezpiecznej arenie, kreującej system labiryntowych przejść, w których w zagadkowym półmroku, wśród tworzących jedyny w swoim rodzaju nastrój beczek, krat, układów rur, łańcuchów, zaworów i pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód grze. Do tego klimat rodem z gier komputerowych podsyca nadzwyczajne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy a także inne zjawiska wizualne, których unikalny charakter eksponuje unoszący się dyskretnie dym.
Całości dopełnia dobrze dobrana muzyka dopomagająca w czajeniu się.

Jeżeli masz chęć przeczytać większą ilość wiadomości na prezentowany temat, to zerknij na opublikowany tu (http://dontero.pl/imprezy-i-wyjazdy-integracyjne/) post a zobaczysz podobne ciekawe informacje.

Gdy gra się kończy, każdy gracz dostaje swą kartę informującą o liczbie oraz jakości wszystkich trafień. Jest to gra idealna na wieczór kawalerski Gdynia.
23-06-03 07:43:04