Smartphon na każdą kieszeń - co proponuje rynek?

W świecie urządzeń przenośnych, a w szczególności na rynku telefonów panuje ostra rywalizacja. Przedsiębiorstwa stają w wyścigu aby zachęcić do swoich produktów możliwie największą liczbę użytkowników. Na podium sprzedaży smartfonów z platformą Android plasuje się korporacja LG. Powstała w 1958 roku korporacja wypuściła na sprzedaż kilka ciekawych i popularnych rodzajów gadżetów, które cieszą się zainteresowaniem konsumentów.

LG G3
Od czasów przedstawienia pierwszego modelu z systemem Google, co miało miejsce w 2009 roku, koreańska korporacja nie zwalnia tempa i chce zostać liderem w branży. Wypada zatem przyjrzeć się paru wybranym smartfonom od tej koreańskiej firmy. Kiedy szukamy np. informacji na temat LG G3 S test na pewno zauważymy kilka powtarzających się poglądów.

Model “S” to budżetowa wersja topowego modelu G3. W rzeczy samej, ten nieco mniejszy model ma bardzo przybliżony wygląd do swojego poprzednika. Różnica w wielkości między obydwoma telefonami nie jest w ogóle bardzo duża - jeżeli chodzi o rozmiary wyświetlacza to kolejno 5 i 5,5 cala. Z racji tego, iż wariant “S” jest dedykowany klientom o odrobinę mniej zasobnym portfelu, do jego budowy użyto mniej kosztownych materiałów. I tak, w zastępstwie szczotkowanego metalu dostajemy dobrej jakości plastik.

Całość sprawia jednak wrażenie odpowiednio przemyślanej oraz solidnej konstrukcji. Jeśli chodzi o parametry techniczne to LG G3 S test wypada całkiem nieźle - 1.2Ghz CPU jest wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Jeżeli chodzi natomiast o kolejny cieszący się zainteresowaniem model smartfonu od koreańskiego giganta to LG G2 mini test pomoże nam zdecydować, czy jest to telefon skierowany do nas. G2 mini to wariant, którym możemy określić jednym z najbardziej odpowiednich cenowo w relacji do poziomu wykonania.

jaki telefon wybrać
Pomimo, że jest to telefon budżetowy to cechuje go bardzo dobra żywotność akumulatora jak i całkiem przyzwoity aparatem. Jego nieduża budowa sprawia (4,7 calowy ekran), iż spokojnie mieści się w dłoni. Procesor o częstotliwości 1,2 GHz wystarcza do bezproblemowej pracy smartfonu. Tak jak G3 S, G2 mini został wyposażony w 1GB pamięci ram. LG G2 mini test akumulatora o wielkości 2,440mAh dostarcza nam informacji, czy taki akumulator wystarcza na nieskrępowaną pracę, bez konieczności ciągłego ładowania smartfonu.
23-10-12 07:46:04