Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Nowoczesne meble w szkole?

Praktycznie każdy rodzic, który ma pociechę w wieku szkolnym, zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, że warunki, w jakich bawią się nasze dzieci w szkole, zdecydowanie nie są na najwyższym poziomie. W licznych szkołach można znaleźć poniszczone sprzęty, które pamiętają wiele pokoleń uczniów. Zazwyczaj rodzice oczywiście zgłaszają swoje pretensje do dyrektorów szkół, jednakże prawda jest taka, że ci najczęściej mają po prostu związane ręce. Otrzymują tak niewiele pieniędzy z urzędów gmin, że wymiana całego wyposażenia w szkole właściwie nie jest możliwa.
Jeżeli mimo wszystko należysz do rodziców, którzy tak łatwo się nie poddają, wówczas możesz spróbować działać na własną rękę, a być może uda Ci się odmienić coś w szkole, do której uczęszcza Twoje dziecko. Na początek powinieneś zgłosić się do komitetu rodziców działającego w szkole - tam z pewnością poznasz innych rodziców, którym dobro uczniów również leży na sercu. Wspólnie możecie naprawdę sporo zrobić - chociaż niedużo osób w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, jest to jak najbardziej możliwe.

Więcej artykułów

Dynksy reklamowe dla Konsumentów - kubki z logo firmy

oryginalne pluszaki
Gadżety reklamowe dla Klientów to kapitalna forma reklamy i promocji marki, ofert czy towarów. Gadżety reklamowe sprawiają, że Klienci pozytywnie odbierają firmę, powiększa to również zainteresowanie jej ofertą.


Jednym z najprostszych sposobów na otrzymanie dodatkowych funduszy jest branie udziału w różnego rodzaju programach dla szkół. Zwykle wymaga to przedstawienia jakiegoś planu, jeśli jednak zdecydujecie się na pracę w parę osób, wówczas przygotowanie takiego zgłoszenia kategorycznie będzie dla Was bułką z masłem. Uzyskane w takich konkursach pieniądze można przeznaczyć dla przykładu na nowe meble dla dzieci ().

Jeżeli uda Wam się nawiązać trwałą współpracę z dyrektorem szkoły, wtedy możecie wspólnie ubiegać się przykładowo o środki unijne. Okazuje się, że szkoły czasami nawet nie wiedzą, że mogą się zgłaszać po różnego rodzaju dofinansowania, które pozwalają na zainwestowanie dużej ilości pieniędzy w szkołę. Jest jeszcze jeden pomysł na pozyskanie do szkoły nie bezpośrednio pieniędzy, ale samych przedmiotów. Jeśli w pobliżu Waszej szkoły znajduje się przykładowo jakaś firma zajmująca się wytwarzaniem przedmiotów z drewna, być może zgodzi się ona przekazać na rzecz szkoły dla przykładu ławki szkolne w zamian za reklamę wykonaną w szkole i wśród rodziców uczniów (ławki dla pierwszoklasistów). To bez wątpienia znakomity sposób, który sprawdza się w wielu wypadkach. Dla firmy to praktycznie żaden koszt, zaś korzyść wizerunkowa może być naprawdę gigantyczna.
19-03-22 00:00:02