Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Leczenie niepłodności w Białymstoku, w jednej z najlepszych, fachowych i najbardziej prestiżowych klinik

Każdy wie, że temat in vitro obecnie wzbudza naprawdę dużo kontrowersyjni. Jest ona jednakże dla poszczególnych osób wyłączną szansą na posiadanie potomstwa. A przecież wielu ludzi wie, że posiadanie potomstwa jest najpiękniejszą rzeczą na świecie. Sztuka in vitro jest przeznaczona kobietom, które mimo mnóstwa prób i kuracji nie mają możliwości w naturalny sposób zajść w ciążę.
Wszyscy też wiedzą, że złości nic dobrego nie wnoszą, a pary borykające się z bezpłodnością mają ich bardzo dużo. Według badań na globie jest 60-80 mln par, które dotyka chwilowo lub na stałe problem niepłodności. Zapłodnienie in vitro to zapłodnienie pozaustrojowe – sztuczne, które jest przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych. W tej technice dąży się do zapłodnienia komórki jajowej poza ciałem matki. Pobrane komórki jajowe i plemniki są umieszczane na wyznaczonych do tego płytkach, po czym przykrywa się je i pozostawia. Po kilkunastu godzinach w większości przypadków dochodzi do zapłodnienia. Tak stworzony zarodek po okresie 2-3 dni jest przenoszony do macicy kobiety.
dziecko z in vitro
Najczęściej lekarze aplikują 2 zarodki, a w nietypowych już przypadkach 3 lub 4. Po tym trzeba czekać, a przeważnie po dwóch tygodniach można uzyskać już wynik, czy zapłodnienie się udało. Jedna z przodujących w tej dziedzinie klinik jest usytuowana w miejscowości Białystok i bezsprzecznie jest sławna także ze swoich przełomowych badań - więcej o ofercie in vitro Białystok. Zabieg przeprowadza się szczególnie dopiero wtedy, gdy para wyczerpała pozostałe możliwości leczenia bezpłodności. Istotną kwestią jest tu także wiek kobiety. Niestety po 36 roku życia u większej części kobiet zauważa się niższy poziom powodzenia zabiegu, a tym samym wzrasta szansa urodzenia dziecka z wadami genetycznymi. W trakcie dwóch pierwszych prób zapłodnienia odsetek sukcesu jest w sumie identyczny i wynosi 20%, zaś w trzecim cyklu minimalnie spada. Niestety podczas kolejnych prób szanse na zajście w ciążę dzięki tej metodzie znacząco zmniejszają się.

Więcej artykułów

Współczesne palenie

Od ostatnich lat w naszym kraju klimat dla palaczy pogarsza się. Wymyśla się nowe ograniczenia prawne. Kolejne badania ukazują tragiczny wpływ nikotyny na zdrowie człowieka. Jasna sprawa, rzucenie nałogu jest niezwykle ciężkie i nie wszyscy potrafią to przezwyciężyć. Ratunkiem na te ciężkie kwestie są elektroniczne papierosy.


Obecnie to Białystok dzierży najlepszą klinikę leczenia niepłodności w Polsce. Dzięki wielu publikacjom i udokumentowanym, wiarygodnym testom posiada niesamowicie dobrą reputację.
19-02-21 04:10:02