Kilka podpowiedzi na prezent dla taty

O dniu matki pamiętają wszyscy. Jest to bardzo popularne święto, o którym głośno w mediach od wielu lat. Z kolei dzień ojca dopiero całkiem niedawno zdobył popularność. W tym kuriozalnym przypadku równouprawnienie poszło w drugą stronę. Po tylu latach tatusiowie doczekali się zasłużonego dnia.
O ile z mamą nie mamy kłopotu, to kupno podarku dla naszych tatusiów zwykle jest dla nas dużym wyzwaniem. Z kobietami jest o dużo prościej. Można kupić wielki bukiet róż oraz opakowanie (zobacz maszyna do pakowania) wyśmienitych pralinek, by je zadowolić. Zawsze mile widziane są również kosmetyki, czy przedmioty praktyczne, takie jak akcesoria kuchenne. Co w takim wypadku zrobić z tatą?

prezent dla taty
Wbrew powszechnej opinii, panowie uwielbiają troszczyć się o swoje ciało. Czasami bywa tak, że mają na tym punkcie niewielkiego bzika. Oczywiście publicznie tego nie zdradzą, ponieważ troszczenie się o wygląd jest traktowane jako bardzo niemęska cecha. Aczkolwiek, niejeden mężczyzna bardzo będzie się cieszył z żelu pod prysznic, czy kremu nawilżającego. Warto zatem przełamać stereotyp i kupić naszemu ojcu dobry kosmetyk.

Więcej artykułów

100 metod na pozbycie się uporczywych wad mowy u dzieci

Dziecko
Wady wymowy są zjawiskiem raczej często spotykanym, także obecnie. Dolegliwości tego typu są bardzo zróżnicowane i biorą się z rozmaitych aspektów. Niekiedy zdarza się przykładowo, że w określonej rodzinie dana wada występuje częściej. Nie każdy jednak wie, że zdecydowana większość zjawisk tego typu jest do wyleczenia, a usuwanie się ich zwykle nie zajmuje długiego czasu. Istotne jest w pierwszej kolejności to, by wadę wcześnie rozpoznać i nie lekceważyć jej. Współcześnie bowiem niezwykle często obserwuje się osoby, które są dorosłe i posiadają zaniedbane wady wymowy.


Ale to nie jedyne rozwiązanie na prezent na dzień ojca (np. na Dobrze wiemy, że panowie kochają modne gadżety. Możemy rozejrzeć się wśród nowinek technicznych ipodarować mu najnowszy egzemplarz telefonu lub nawigację do samochodu. Możemy także wybrać klasyczną drogę i zdecydować się na elegancki zegarek, czy ekskluzywny kalendarz. Możemy również kupić naszym ojcom pięknie wykonane szachy. Tym sposobem zasiejemy w nich pasję do tej szlachetnej gry.
Może to być także doskonały pomysł, by częściej się z nimi widywać przy partyjce. Krocząc tym śladem, świetnym prezentem będzie ekskluzywna talia kart. Zaowocuje to z pewnością wieloma spotkaniami towarzyskimi. Kto wie, możliwe, że zbudzi się w naszych tatusiach namiętny gracz?

Jeżeli pragniemy zatroszczyć się o sprawność fizyczną naszego taty, dzień ojca to idealna okazja, aby namówić go do aktywności fizycznej. Możemy sprezentować mu karnet na pływalnię albo dać w prezencierakietę do tenisa, lub też wyjątkowo popularne ostatnio boule. To świetna rozrywka, w której udział biorą całe rodziny.
Oprawcowane przez: S.D.
22-05-07 08:01:06