Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Rozwijaj wyobraźnię w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą zabawę dla najmłodszych. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.

Mama i dziecko
Jeśli pragniesz, by twoje dziecko bawiło się i jednocześnie zdobywało wiedzę, wybierz kolorowanki do wydruku. W odróżnieniu od typowych kolorowanek, gdzie wystarczy rysować od linii do linii, te mają też nauczać twoje dziecko, np. takich użytecznych umiejętności jak pisanie czy kreatywne myślenie. Dzięki kreatywnym zadaniom malec rozwija swój zdolności. Kolorowanki online dobrze przygotowują je do nauki. Rysując w takich kolorowankach, dziecko uczy się, bawiąc. Wspólna rozrywka to dobry rozwiązanie na spędzenie czasu z malcem. Rysując wymyślajcie razem w co mogą zamienić się różne litery.

Jak myślisz? Czy omawiany wątek jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w link oraz zbadaj praktyczne informacje - wciągną Cię totalnie.

Przykładowo w kolorowankach litera „o” może stać się słońcem, buzią, kółkiem wózka... i czym jeszcze? Taka rozrywka pozwoli maluchowi lepiej zapamiętać i oswoić nową literkę kiedy rysuje. Miejsca do rysowania mogą mieć różnorakie kształty.

Zaabsorbował Cię taki materiał? Jeżeli tak, to bez dwóch zdań zaciekawi Cię też ten wiarygodny serwis (http://www.baczek.edu.pl/) - on odwołuje się do tej tematyki.

Część z nich polega jedynie na pokolorowaniu od linii do linii, zaś pozostałe mogą oferować bardziej oryginalne zadania, przykładowo za pomocą kolorowanki do wydrukowania można nauczyć się kaligrafować. Ćwiczenie linii pozwala doprowadzić do mistrzostwa szczególny ruch nadgarstka. repetowanie dla malucha wcale nie musi być nużące. Przypomnijmy sobie, jak nasza malec repetowałanowązdolność w nieskończoność, nawet jeśli my byliśmy już tym zmęczeni. ile razy musieliśmy podnosić upuszczonąłyżeczkę! Tak samo jest z rysowaniem.


Więcej artykułów

Zadbaj o to, by dzieciństwo twojego malucha było kolorowe o dowolnej porze dnia

buty nike
Zazwyczaj dbamy o to, by nasze pociechy prezentowały się w przedszkolu lub na spacerze wspaniale. Zapominamy, iż barwne dzieciństwo trwa nawet wieczorami. Podarujmy więc naszym maluchom szlafroczki na miarę ich marzeń.
Na podstawie danych z: Animade
Oprawcowane przez: G.S.
19-07-06 07:03:04