Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

W jaki sposób można by oznaczyć miejsce dla gościa na przyjęciu weselnym?

Te małe kartoniki są na każdym większym albo mniejszym przyjęciu. Okazują się być bardzo przydatne i niezwykle miłe. Najczęściej mają postać postawionego na miejscu dla gościa kartonika z jego imieniem.


Wonderbox


Można jednak do takiej sprawy podejść bardziej kreatywnie.


winietki


Więcej artykułów

Zakupowe wariactwo, które prezenty są najczęściej kupowane?

perfumy od Versace
Okres Bożego Narodzenia powoli przemija, góry niespodzianek zaczynają zmniejszać się, zakupowe szaleństwo milknie. Mimo tego, zakup podarunku wciąż jest tematem modnym. Każdy z nas, co najmniej raz w roku, staje przed problemem zakupu podarunku dla bliskiej mu osoby. Zadanie to jest niekiedy niełatwym wyzwaniem, zastanawiamy się co zakupić, by danej osobie sprawić uciechę i , by równocześnie, podarunek był praktyczny.


Koncepcji na oryginalne winietki jest bardzo dużo. Taki typowy spinacz może posłużyć jako uchwyt do literatki lub można jakoś go przyozdobić i do tak przyszykowanego spinacza przypiąć małą kartkę z imieniem. Innym pomysłem mogłyby być figurki z imieniem, które mogą następnie posłużyć jako pamiątka z imprezy. Niezwykle ciekawie prezentują się na stołach bombki (zobacz koniecznie - bombki styropianowe decoupage) choinkowe. Taki pomysł jest bardzo świąteczny i pary, które planują ślub w czasie Bożego Narodzenia, mogłyby pomyśleć o winietkach w tego typu właśnie formie. Dla takich, którzy nie chcą w takie karteczki wiele inwestować, doskonałym rozwiązaniem okaże się umieszczenie karteczek w barwnych cukierkach. Można by też włożyć je między ząbki widelca, co zrobi na gościach miłe wrażenie.


Kosztownym natomiast rozwiązaniem na winietki mogłyby być spersonalizowane kieliszki. Nogi kieliszków można by pomalować specjalną farbą oraz wypisać na nich imiona gości weselnych. Nie obowiązkowo musiałyby być to kieliszki wykonane ze szkła. Na zabawie ogrodowej znakomicie sprawdzą się kieliszki plastikowe. Gdy chcemy, żeby winietki zostały zabrane przez weselników do domu, można zdecydować się na drewniane talarki z imieniem. Po skończonej zabawie każdy zabierze je ze sobą jako upominek.


Kto pobiera się w lecie, mógłby wybrać kolorowe parasolki dodawane do drinków. Koncepcji jest naprawdę wiele i wszystko zależy od konkretnej okoliczności oraz konkretnych osób.
21-02-21 07:36:05