Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

O ślubie marzy większość zakochanych par - jest to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu

Oświadczyny są magiczną chwilą, która zapada w pamięć na zawsze. Zakochani radują się i są bardzo zakochani. Po tym momencie chcą już planować ślub.


Duża grupa par w momencie zaręczyn myśli o ślubie tylko w przyjemny sposób.
Urządzenia


Całkowicie nie martwią się faktem, że przygotowania są czasami przytłaczające. Myślą wyłącznie o swoim szczęściu. Jednak przychodzi już taki dzień, gdy mają ustaloną datę ślubu i wybrany lokal. Wtedy nagle okazuje się, że to nie całość przygotowań, a zaledwie początek. Młodzi muszą wszakże wybrać jeszcze całą masę rzeczy - suknię, samochód, alkohol, DJ'a. Muszą też zdecydować czy chcą posiadać z tego pięknego dnia fotografie czy film. Jeżeli chcą posiadać pamiątkę w obu wariantach, to niezbędny będzie im zarówno ktoś robiący ujęcia, jak i kamerzysta - np. z Małopolski - na wesele. Trzeba skontaktować się z jakimś fachowcem, który ma już wprawę w filmowaniu wesel. Kamerzysta powinien postarać się zarejestrować na taśmie wszelkie najważniejsze momenty, aby później stworzyć piękny oraz romantyczny film o najistotniejszym dniu małżonków. Pod należycie dobrane zdjęcia należy także podłożyć muzykę. W tej sprawie należy skonsultować się z młodymi, ponieważ może posiadają swoje ukochane melodie, które w wyjątkowy sposób są związane z ich związkiem. Kamerzysta na wesele może być polecony przez bliskich.
Należy poprosić go o pokazanie kilku fragmentów z jego pracą, by sprawdzić czy trafiają w nasze gusta. Jeśli tak, to współpraca zapewne będzie udana.
19-04-16 07:37:02