Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Twoja dziewczyna dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Stale ma o coś pretensje, odpowiada jedynie zdawkowo, a na pytania co się dzieje reaguje bardzo nerwowo? Ty z kolei nie masz pojęcia, o co jej tak faktycznie chodzi?
Cóż, kochani mężczyźni, panie czasem czują się niedowartościowane, pragną dużo więcej komplementów i miłych gestów z waszej strony. Wy niestety nie nauczyliście się jeszcze do dziś odczytywać takich znaków i odpowiednio ich interpretować. Kiedy ostatnio sprawiłeś drogi mężczyzno jakikolwiek prezencik własnej partnerce? Tak, całkowicie bez okazji. No właśnie - bardzo rzadko, a może nawet nigdy, a kobiety potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij więc własnej dziewczyny pytaniami co się dzieje, lecz zrób jej niespodziankę. Nie wiesz jaką? Odwiedź z nią chociażby pobliski sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a niewątpliwie zdenerwowanie Twojej partnerce bardzo szybko minie. Jeżeli to przewyższa Twoje możliwości pieniężne, bo obawiasz się, że ukochana wybierze coś drogiego, daruj sobie sklep z biżuterią i kup jej bukiet pięknych kwiatów. Wiele nie kosztuje, a kwiaty zawsze łamały serca kobietom. Oprócz tego pamiętaj, iż powinno się chwalić i komplementować, a bardzo szybko dostrzeżesz, iż Twoja dziewczyna nie ma humorów. Będzie radosna, a ciche dni będą tylko wspomnieniem.


Laserowy paintball


Mężczyźni, dbajcie więcej o swoje żony. Panie bez komplementów schną jak kwiaty.
Naprawdę niedużo trzeba, by partnerka była zadowolona.

Zainteresował Cię powyższy artykuł? Należy kliknąć w poniższy link i można zobaczyć tu (https://boskabijoux.pl/propozycje-prezentow-na-dzien-kobiet/) pozostałe nasze publikacje. Myślimy, że też zyskają Twoją aprobatę.

Pokażcie, jak ogromnie Wam na niej zależy i zamiast wyjścia z kolegami, wybierzcie nieraz kino z ukochaną . Będzie wniebowzięta i wreszcie poczuje się doceniona .
20-03-04 07:52:05