Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Baw"Relaksuj się przy grach planszowych

W epoce triumfu Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze niedawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. Teraz rozgrywki odbywają się na monitorach komputerów. I nie integrują się przy nich już całe rodziny. Wielka szkoda. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój ludzkiego umysłu. Odpowiednim przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Gra planszowa - Warhammer
Warhammer Fantasy Battle – zabawa, która uczy

Ta gra bitewna bazuje na prowadzeniu armii w rejonie konfliktu z wykorzystaniem różnych scenariuszy. Gra jest tak znana, że obecnie w sprzedaży jest już jej 8. edycja, a w sieci można znaleźć przeznaczone jej fora. Taki scenariusz można było przewidzieć. Warhammer Fantasy Battle to nie tylko niezapomniana zabawa, która rewelacyjnie wciąga, ale przede wszystkim gra bitewna kształcąca strategiczne myślenie. A przecież myślenie strategiczne to podłoże podejmowania szybkich i celnych decyzji.

Wejdź naszą kolejną witrynę. Tam zamieściliśmy frapujące treści. Prosimy - doczytaj szczegóły (http://www.mikolaje.pl/). Będzie nam niezwykle miło, jeżeli newsy przypadną Ci do gustu.

Dzięki niemu przekrojowo postrzegamy przeszkody a także potrafimy poradzić sobie z nimi w niepowtarzalny sposób. Różne scenariusze Warhammer Fantasy Battle pokazują, że nie istnieje tylko jedna prowadząca do sukcesu taktyka,analogicznie jak nie ma tylko jednego idealnego wyjaśnienia.

Gra planszowa - Warhammer Inwazja
Warhammer Inwazja – karciana strategia

Więcej artykułów

Rozrywka dla dzieci

Jeszcze jakiś czas temu dzieci po lekcjach ciskały torby pod biurko i leciały na podwórko. Do mieszkania trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim wyprawiały się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w ganianego. Chłopcy całymi dniami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się lalkami. Dzieci wręcz żebrały u rodziców o jeszcze jedną godzinę na dworze.


Nie tylko gry planszowe zwiększają efektywność strategicznego myślenia. Dobrym do tego instrumentem jest karciana gra Warhammer Inwazja. Jej akcja| odbywa się się w świecie Warhammer Fantasy Battle. Jest ona tak lubiana, że zorganizowano na jej podstawie Otwarte Mistrzostwa Polski w ten rodzaj gry. Miłośnicy Warhammera Inwazji mówią, że obrazuje ją niezmiernie żywa, niemożliwa do odgadnięcia gra, w której nie brakuje niepowtarzalnych momentów. Co więcej nie ma tam miejsca na nudę, gdyż każda minuta gry jest niepowtarzalna. Jednak najpoważniejszym kryterium zakupu tej gry bitewnej jest wspomniany niebagatelny wpływ na ukształtowanie strategicznego myślenia.

Strategiczne myślenie niezbędne w biznesie

Często się ostatnio mówi się o znaczeniu strategicznego myślenia w biznesie. Funkcjonuje wiele firm posiadających w swej ofercie szkolenia mające nauczyć strategicznego myślenia. Często za swe usługi chcą wysokich kwot. A wystarczy zakupić dziecku grę bitewną. Niech obmyślanie planów stanie się nawykiem, który zaowocuje.
21-01-05 07:22:05