Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Spodziewasz się spotkania z świeżo upieczonymi rodzicami? Zobacz, jaki drobiazg możesz im ofiarować!

Przybliża się okres Bożego Narodzenia, zatem czas wizyt w rodzinnym gronie i... rozdawania prezentów. Nie we wszystkich przypadkach jest to zagadnienie bezproblemowe, ale robi się ono wyjątkowo delikatne, kiedy mamy się spotkać z młodymi rodzicami.


Co im dać, żeby nie powtórzyć pomysłu dziesiątek innych ofiarodawców?


Młodzi rodzice przeważnie są zafrapowani nowym członkiem rodziny i wydaje się to całkowicie zdrowe. Wolno natomiast dyskretnie zadbać również o ich zapotrzebowania.

Szukasz interesujących wiadomości na prezentowany temat? To idealna chwila, gdyż został napisany oryginalny artykuł, który posiada ważne dane na omawiany temat.

Nie musimy kupować kolejnej zabawki dla dzieciaka. Możemy przecież sięgnąć nawet po sprawdzone termofory. W ten sposób mama wstająca do dziecka w nocy podtrzyma w łóżku rozkoszną temperaturę względnie w trakcie kąpania dzieciątka rozgrzeje jego posłanie. Przyrząd taki może być fantazyjnie ozdobiony, co niewątpliwie będzie sprzyjać częstemu używaniu. Równie dobrym projektem będzie top do karmienia. Panie karmiące piersią zmagają się często z przystosowaniem ubrań do nowych wyzwań. Podarowanie takiej konfekcji bez wątpienia będzie dobrym wyjściem. Warunkiem jest tu wyłącznie uzgodnienie z mamą, którego rozmiaru pragnie.


Więcej artykułów

Czy warto uczęszczać do szkoły rodzenia?

dziecko - zbliżenie
Z całą pewnością nieraz myślałaś o tym, jak będą wyglądać narodziny Twojego smyka. To naprawdę istotne wydarzenie – warto więc włożyć troszeczkę wysiłku w jego zaplanowanie.


disney


Naturalnie oprócz podarków typowo użytecznych można się pokusić o podarki pamiątkowe. Dla młodych rodziców świetnie nadadzą się śmieszne smoczki, przez które nawet wyjątkowo męczący dzień napełni się optymizmem - w pierwszej kolejności ich, a dalej także i dziecka. Nie warto tymczasem sięgać po figlarne prezenty z sfery gadżetów erotycznych.


Sfera ta dla świeżo upieczonych rodziców na ogół jest tematem bardzo wrażliwym. Podanie dwuznacznie prezentującego się kubka bądź fartuszka może w związku z tym zostać błędnie odebrane.
21-03-06 07:58:06