Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Niezwykły sukces najzwyklejszej zabawki. Dlaczego ta animacja i ta postać są tak bardzo popularne, co na to wpływa?

Dzieci uwielbiają bajki, niezwykłych bohaterów, którzy mają nadprzyrodzone moce. Czasami jest to superbohater, a w innym przypadku zwykły, ale jakże piękny koń. Taką postacią jest z pewnością my little pony, a możemy obejrzeć w animowanym serialu, produkowanym przez Hasbro Studio w USA. Serial bazuje na serii zabawek, które zdobyły dużą popularność.
zabawka My Little Pony
Serial doceniany jest za elementy humorystyczne oraz edukacyjny charakter. Chociaż prawda jest, iż został zrobiony dla małych dziewczynek, to w tym samym czasie zyskał także znaczne grono amatorów w wieku nastoletnim, a nawet studentów, zwłaszcza chłopców. Niektórych może zastanawiać powodzenie w takiej przedziale wiekowym, ale powodami takiego wzmożonego zainteresowania są mocne postacie, świetnie zrobione, zapadający w pamięć styl animacji bazującej na powszechnie występującym programie Adobe Flash.

Zaglądnij na stronę autora. Nakłaniamy Cię z radością! A to przez to, że czeka tam na Ciebie mnóstwo dodatkowych oraz zajmujących informacji.maskotka My Little Pony
Dużą role odgrywają są również motywy, które zostały docenione przez starszych odbiorców. Co więcej, konkretne elementy programu stały się częścią tak zwanej kultury remiksu i stworzyły podstawy wielu różnorodnych memów internetowych. Jednocześnie w identycznym sensie stworzone zostały przez koneserów kawałki muzyczne czy opowiadania fan fiction. Jak więc wygląda fabuła tej animacji, skoro cieszy się tak znacznym zainteresowaniem. Twilight Sparkle to młody jednorożec, który uwielbia magię i stara się dowiedzieć o tym wiele. Ma ku temu najwłaściwsze warunki, ponieważ uczy się pod okiem księżniczki Celestii, rządzącej królestwem - Equestrią. W wykonywaniu obowiązków i powinności młodej adeptki magii pomaga mały smok Spike. W końcu jednak przychodzi czas na poznanie najbardziej potrzebnej magii, czyli magii przyjaźni.


Więcej artykułów

Oferty ciekawej biżuterii

artystyczna biżuteria na każdą okazję
Ilość biżuterii może dziś intensywnie przyprawiać o ból głowy. Kwestia doboru przykładowo naszyjnika do ubioru jest czasami wyzwaniem nawet i dla kobiet doskonale znających się na biżuterii. Zamiast inwestować w biżuterię firmową lepiej w większości wypadków zakupić nadzwyczajną biżuterię robioną ręcznie przez utalentowanych artystów.

W tym celu księżniczka wysyła podopieczną do miasteczka Ponyville, w którym Twilight ma za zadanie znaleźć sobie przyjaciół i uczyć się o przyjaźni tak, aby przynajmniej raz w tygodniu napisać w raporcie, czego się nauczyła. Od czasu do czasu staje także do walki z siłami ciemności, a są nimi m.in. Księżycowa Czarownica, Discord a także Królowa Podmieńców Chrysalis. Do walki z nimi wykorzystuje nie tylko własną wiedzę, ale także tak zwane Klejnoty Harmonii oraz magię przyjaźni. Po czasie nauki w Ponyville, Twilight dzięki napisaniu swojego pierwszego zaklęcia zamieniła się w alikorna i stała się księżniczką. Jak widzimy więc, my little pony to nietuzinkowa opowieść, wypływa z niej mądrość. Więcej informacji odnośnie tematu: kucyki z serii My Little Pony.
19-08-10 07:25:08