Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Gry na konsolę - Sony, Microsoft, Nintendo

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najbardziej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to maszyna używana wyłączne do gier wideo.
Konsoli nie możemy po nabyciu udoskonalać, dokupując nowsze elementy, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której możemy dołączyć jedynie elementy peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, sprzęt muzyczny i monitor.

W sklepach aktualnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Tokijskie Sony wydawało dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3 (niebawem Playstation 4). Firma Billa Gatesa posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii. Ceny konsol lepszych generacji sięgają do 1300zł, zależnie od fakultatywnych dodatków. Taniej można nabyć Playstation 2 – w tym przypadku ceny oscylują około 400zł za nieużywany egzemplarz.

Gry na konsole w Blackgames
Na tę najpopularniejszą czwórkę wydano mnóstwo wciągających produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościówek. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy udawać najzdolniejszych gitarzystów. Pochwalić trzeba też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 wyszło wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, mają o wiele ulepszoną szatę graficzną. Najważniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 360 zaś oferuje nawet bogatsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają specjalny kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na monitor. W gatunku znajdziemy mnóstwo pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 też może się poszczycić świetną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Poznaj także inną bazę materiałów podnoszących prezentowany wątek - bez strachu - wejście za darmo (https://lonsdale-benlee.pl/odziez-meska/spodnie-dresowe), zatem wejdź na ten odnośnik!Więcej artykułów

Konsola – świetny sposób na hobby

Ten tekst został napisany dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC funkcją. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo. Konsoli nie możemy po nabyciu ulepszać, dokupując nowsze elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dołączyć jedynie akcesoria peryferyjne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i monitor.

Ostatnio powszechne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do sieci. Interesującą opcją dla każdego posiadacza takich urządzeń mógłby być zakup konsoli. Dzięki temu dałoby się wygodnie oddzielić relaks od zajęć zawodowych.
21-10-08 07:01:10