Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Doskonałe oferty firmy clarks

W sezonie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca znakiem mistrzowskiego rzemiosła, luźnego brytyjskiego kierunku i technologicznej innowacyjności, sporządziła rzeczywiście fenomenalną kolekcję obuwia. Weny dostarczyło unikalne dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, oraz styl ulicy.
Nowatorska kolekcja CLARKS odznacza się znakomitą równowagą pomiędzy gatunkiem, jakością i ergonomicznością. Obuwie w dużej palecie zróżnicowanych form w domniemaniu architektów CLARKS, ma wyznaczać pomost między dziedziną pracy i odpoczynku. Porę roku wprowadza plejada brogsów, utrzymanych w uwspółcześnionej estetyce retro, również stylowych minimalistycznych Oxfordów, kroje sporządzone z lakierowanej skóry, z ozdobną podeszwą w kontrastującym odcieniu, które zgodnie z zaleceniami czołowych kreatorów mody, mogą, a nawet muszą być noszone nie jedynie podczas odświętnych okazji, ale również w ciągu dnia. Zobacz: Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS promieniuje magnetyzmem.
Buty clarks
Wspaniałe sztyblety, kamasze natchnione konfekcją roboczą, to niewątpliwy szlagier sezonu, nurtem militarnym i trekkingiem polarnym, również ciężkie buty, nawiązujące do kierunku punk. Ulepszane, nabłyszczane i polakierowane skóry, ustanawiają motyw dominujący kolekcji. Ich piękno uwypukla bogactwo zimnych odcieni gleby i jesiennych kolorów, ożywionych akcentami czerwieni, niebieskości, zieloności i żółci. Skłonność marki CLARKS do doskonałego wykończenia uwydatniają ozdobne perforowania, widoczne przeszycia, wypukłe szwy, tekstylne wtrącenia, klamry, zatrzaski, kontrastujące połączenia, lub haczykowate spięcia w górnej części podwyższonej cholewki. Nowina z kolekcji damskiej CLARKS ustanawiający idealne dopełnienie szykownego, stonowanego ubioru, z całą pewnością odpowiadać okaże się przyjętemu charakterowi, a również wzbudzi totalny aplauz i zwróci oczy wszystkich na stylizację.


Więcej artykułów

Jak prezentuje się standardowe duże centrum handlowe zlokalizowane w stolicy województwa małopolskiego

centrum handlowe
Sprawunki w centrach handlowych stały się modnym sposobem na spędzanie czasu wolnego od pracy. Szczególnie damy przodują w kupowaniu mniej albo bardziej niezbędnych przedmiotów i to one najczęściej stają się tzw. zakupoholiczkami. To określenie odnosi się do obsesyjnej chęci do kupowania coraz to nowych ubiorów czy innego gatunku artykułów.

Szykowne szpilki CLARKS o smukłej charakterystyce, podnoszące się na supermodnym obcasie, wykonane z wykwintnej włoskiej skóry lakierowanej, to obuwie, które szybko nie wyjdzie z mody.

Spodobał Ci taki tekst? To super, sprawdź stronę małe portfele damskie pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na podobny temat.

Sprawdzi się też doskonale w czasie hucznych karnawałowych zabaw.
19-06-25 10:21:03