Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Prywatne szkoły a także przedszkola międzynarodowe na terenie Wrocławia - poznaj ofertę w mieście

Sporo rodziców coraz entuzjastyczniej rejestruje swoje pociechy do prywatnych przedszkoli i szkół międzynarodowych. Prywatne przedszkola międzynarodowe cieszą się niemałą popularnością, albowiem dzieci od najwcześniejszych lat mogą uczyć się języka obcego. W takich przedszkolach niezwykle potężny nacisk kładzie się na naukę języka obcego, we Wrocławiu choćby mieści się niejedno międzynarodowe prywatne przedszkole wrocław ze szkołą (oraz nawet ze żłobkiem).


[
Przedszkole Bajkowa Przystań
W takim dwujęzycznym przedszkolu głównie liczy się język obcy. Zajęcia są prowadzone nie po polsku, ale w języku obcym (zwykle jest to język angielski, ale nie jest to regułą). Nie oznacza to rzecz jasna, że w międzynarodowych placówkach nic a nic nie posługuje się językiem polskim, chociaż jest on ograniczony do minimum.

Wszystkie zajęcia są dopasowane do dzieci, ich wieku, dbają o ich wszechstronny progres, tak więc pod tym względem międzynarodowe niepubliczne przedszkole we Wrocławiu nie odróżnia się od innych. Nauka odbywa się też przez zabawę, kładziony jest wielki nacisk na interakcje z innymi dziećmi, żeby w przyszłości maluchy nie miały kłopotów z funkcjonalną komunikacją czy też pracą zespołową. Przedszkola międzynarodowe niezmiernie często posiadają też rozległy pakiet zajęć pozalekcyjnych, w skład jakich wchodzi taniec, inne języki obce (francuski, niemiecki, hiszpański itp.), zajęcia teatralne i mnogość innych.


Zapisanie dziecka do międzynarodowego przedszkola prywatnego jest znakomitym rozwiązaniem, jeżeli pragniemy, by nasze dziecko nie miało problemów z językiem obcym . Jak wiadomo dobra znajomość języka obcego jest dziś niesłychanie znacząca i prawdopodobnie przyda się naszemu dziecku w szkole, na studiach, a także w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Rekrutacja - kliknij

Warto więc pomyśleć o przyszłości naszego dziecka i już od najmłodszych lat dbać o jego najlepszy progres. Jeżeli więc masz taką możliwość to zapisz swoją pociechę do prywatnego międzynarodowego przedszkola na terenie Wrocławia. Z pewnością będzie to bardzo stosowna decyzja.
21-02-16 07:29:03