Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Trudno odszukać dziecko, które nie lubiłoby Lego

Lego - nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na całym świecie. I jakich by nie miało lub nie chciało mieć i się nimi bawić. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać początku ubiegłego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona firma, która przez kilka następnych dekad została potentatem na rynku klocków dla dzieci. Niewątpliwie do takiego sukcesu przyczynił się opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.
Lego
Przez niego każdy klocek z dowolnego pudełka można połączyć z innym, dzięki czemu dzieci mają naprawdę duże możliwości zabawy. Przez cały okres działania Lego w sprzedaży ukazało się mnóstwo uniwersalnych klocków, takich jak domy, pojazdy i postacie, lecz i kilkanaście serii tematycznych, nawiązujących do znanych filmów albo od zera wykreowanych przez projektantów duńskiej firmy - ciekawa strona z klockami Lego Batman. Najpopularniejsze serie oparte na filmach to Harry Potter, Star Wars i Piraci z Karaibów, lecz bez przerwy pojawiają się kolejne, jak na przykład ostatnia nowość zwana lego mixels.


Więcej artykułów

Najlepsze zabawki na prezent

Dziecko z misiem
Zabawki dla dzieci są bardzo istotnym aspektem w kontekście ich wzrostu. zależnie od wieku dziecka wymaga ono zabawek o zróżnicowanym charakterze. Obecnie na rynku jest tak ogromna liczba producentów zabawek, że niekiedy opiekunowie nie wiedzą, na co się zdecydować.


Gwiazdka albo Mikołaj to czas, kiedy dziesiątki milionów dzieci dostają małe lub duże opakowanie z klockami lego do układania, przy których spędza później wiele długich godzin. Kupując klocki na upominek warto sprawdzić wiek, dla jakiego są one dedykowane. Jest to kolejna ogromna zaleta klocków lego, na
lego
każdym pudełku wytwórca podaje zakres wiekowy, dla którego zakupiona seria najlepiej się sprawdzi.

Przykładowo lego bitwa o helmowy jar jest przeznaczona dla dzieci (yacht club bergline wrocław) powyżej lat dziesięciu, co bynajmniej nie oznacza że nie będą mogły się nimi bawić dzieci młodsze czy na przykład dorośli - wybierz figurkę Lego Mixels. Rzecz jasna nie można ich dać rocznemu maluchowi, lecz pięciolatek z pewnością będzie mógł po nie sięgnąć, tyle że niekiedy się zniechęci przy skomplikowanych konstrukcjach. Wychodząc naprzeciwko najnowszym technologiom klocki lego pojawiają się również w grach komputerowych i filmach, czego najlepszym przykładem będzie lego batman 2 dc super heroes gra ps3.
19-04-30 07:26:02