Ranek po imprezie, a Ty nie jesteś przekonany, czy możesz wsiąść za kółko? Miej przy sobie alkomat

Niejednemu z nas zdarzyło się przynajmniej raz w życiu, że pojechaliśmy do znajomych samochodem, wiedząc, że będziemy u nich nocować, a przecież wypijemy tylko dwa, trzy piwka i następnego dnia na pewno będziemy mogli spokojnie jechać autem. Zdarza się, że jednak bawimy się tak dobrze, że zapominamy o tym, że nazajutrz czekają nas jakieś obowiązki.

kontrola alkomatem
Pierwszy wniosek, jaki przychodzi nam przeważnie do głowy, to, że przydałby nam się alkomat . Rzadko zdarza się nam przyznać, że wystarczyło po prostu aż tyle nie pić alkoholu. Zaczynają się jednak pewne wątpliwości, ponieważ nie możemy być na sto procent pewni, czy poziom alkoholu w naszym organizmie pozwala nam prowadzić samochód. Sytuacja jest jeszcze cięższa w okolicach takich świąt, jak Wszystkich Świętych czy Bożego Narodzenia.

Jeśli zafrapował Cię ten artykuł, bez wahania przeczytaj dodatkowe uwagi na temat (https://wtmedia.com.pl/) takiej kwestii - one też będą dla Ciebie zajmujące.W te święta często odwiedza się rodzinę, z którą rzadko ma się okazję spotkać w ciągu roku i ma się do przejechania czasami aż kilkaset kilometrów na ciężkim kacu.Wszyscy dobrze wiemy, że alkomaty są do dyspozycji każdego z nas na posterunkach policji, ale czasami okazuje się, że najbliższy jest zbyt daleko, albo czekanie na pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu trwa zbyt długo.

Więcej artykułów

Czemu oraz kiedy konieczne jest posiadanie etui na telefon?

artystyczne etui na telefon
Obecnie królują telefony dotykowe, które zyskały sobie na sławie dzięki wyjątkowo sporemu ekranowi. Będą one niebywale delikatne jak i słabe jakościowo, dodatkowo na uszkodzenia mechaniczne podatny jest ekran.


Tak jak niektórzy nie potrafią przezwyciężyć swojej natury i mają potrzebę mocnego upicia się, dobrze jest mieć pewność, czy następnego dnia nie będzie się powodowało niebezpieczeństwa na drodze. Dlatego każdy kierowca, któremu zdarza się wychylić, powinien mieć swój osobisty alkomat, żeby mógł w każdej chwili sprawdzić, ile ma promili. Lepiej zadbać o to, żeby być zawsze przygotowanym i spróbować poszukać sklepów internetowych, w których dostępne są różne alkomaty i kupić taki, który będzie nam odpowiadał oraz służył nam pomocą w chwilach zwątpienia.
24-03-15 10:14:04