Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Zegarki biżuteryjne czy sportowe

Obecnie na rynku istnieje wiele modeli zegarków. Do najbardziej popularnych zalicza się wzory sportowe oraz biżuteryjne. Decydując się na kupno, trzeba zwrócić uwagę na parę elementów, które pozwolą cieszyć się zegarkiem przez długi czas. Warto zauważyć, że Zegarki damskie, muszą być oceniane według innych parametrów niż Zegarki męskie.

Więcej artykułów

Tak mały, a tak wiele znaczy – funkcja zegarków

Sporo osób, które charakteryzują się daleko posuniętym idealizmem, twierdzi że człowiek musi być postrzegany przez pryzmat duszy, a nie prezencji. To miłe poglądy, jednak rzeczywistość jest zupełnie różna.


Zegarki sportowe
zegarki fossil
Modele sportowe są w znaczącej liczbie przypadków dość masywne, z niemałymi przyciskami ułatwiającymi dostęp do wybranej funkcji również w trakcie dynamicznego ruchu. Paski a oprócz tego obudowy kopert przygotowane są z absorbujących wstrząsy i chroniących przed uderzeniami materiałów typu: guma, silikon, kauczuk przewodów zobacz (odnośnik do serwisu) ze specjalnego tworzywa sztucznego. Tego rodzaju materiały nie uczulają i pozwalają utrzymywać czystość i higienę nawet przy wzmożonym poceniu się podczas intensywnego treningu. Bardzo często występującą w tego typu zegarkach funkcją jest stoper oraz dodatkowo timer, niemniej jednak w profesjonalnych modelach spotkać można również: pomiar pulsu, wysokościomierz czy także głębokościomierz. Ważną cechą zegarków sportowych jest wodoszczelność, nie powinna być niższa niż 10ATM czyli 100m. Zwróćmy również uwagę, by wskazówki i punkty godzin miały świecącą w ciemności fosforyzującą powierzchnię. Przykładem świetnych modeli sportowych mogą być Zegarki diesel.

Zegarki biżuteryjne Przygotowane w wielu przypadkach z materiałów szlachetnych, wielokrotnie bardzo bogato zdobione. Za te jubilerskie, zrobione w krótkich seriach należy dużo zapłacić i wielokrotnie na nie długo czekać, niemniej jednak jest bardzo dużo zegarków znanych modowych marek np: Zegarki dolce gabbana, których obudowy przygotowane są na bazie mosiądzu lub stali szlachetnej, częstokroć powlekane srebrem lub złotem. Są niedrogie, o bardzo różnorodnych formach i barwach. Za uniwersalne traktuje się takie, które posiadają dwa kolory "złoty" i "srebrny" tak zwany "bikolor". Można je nosić do złotej jak i do srebrnej biżuterii. Zawsze powinno się dopytać czym pokrywany jest taki zegarek, bowiem grubość i rodzaj powłoki pokrywającej bransoletę i kopertę decydują o jego trwałości i estetyce. Zegarki biżuteryjne z reguły są na bransoletach, forma kształtu jest tu absolutnie dowolna. Taki zegarek przeważnie nosi się okazjonalnie. Nie musi być doskonale czytelny, nie musi także być odporny na zamoczenie, pył czy wstrząsy. Tego rodzaju zegarki powinny być traktowane jako detal uzupełniający biżuterię, nie do noszenia na co dzień! Można nawet powiedzieć, że takie zegarki są traktowane jak biżuteprzewody zobacz (opinie na nasz temat) męska lub damska.
Na podstawie danych z: Trend shop
Oprawcowane przez: G.S.
18-08-22 13:11:02