Menu strony
Planszoweczka.pl
www.zakupy.linkbaby.pl

Jaki prezent nabyć pod choinkę?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te chwile, kiedy w dzieciństwie razem z rodzicielami, dziadkami, wujkami oraz kuzynami czekało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze aby móc w końcu zasiąść do wieczerzy wigilijnej i po drugie - prawdopodobnie dla poniektórych istotniejsze – by zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować podarki. Ach te upominki! Spędzają sen z powiek już na długo przed świętami. Zastanawiamy się, czym wyjątkowym zaskoczyć najbliższych i jakie podarki im ofiarować tak, by byli zachwyceni, utrafić w gust i na dodatek, aby nie była to powtórka z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe trudne. Jeżeli do tego dojdzie olbrzymia ilość bliskich – mamy kłopot.


Mikołaj wręczający prezent
Panie: W wypadku płci pięknej zadanie jest zdecydowanie łatwiejsze (moim zdaniem). Paniom w zasadzie prościej dogodzić, starcza należycie wcześniej przygotować mały „wywiadzik”, ażeby mieć pojęcie czego dana kobieta, panna potrzebuje. Jedną uraduje sokowirówka, kaszmirowy sweter, inna uraduje się na widok cudnego naszyjnika, bransolety czy kolczyków. Sportsmenkę uradują upominki w stylu: kostium do biegania bądź rower Unibike - .


prezenty
Panowie: Tutaj sprawa się zdecydowanie gmatwa. Skoro kolejna para ciepłych skarpetek będzie czynnikiem zapychającym szufladę, to w takim razie co ja mam kupić? Już wspomniany „wywiadzik” także w przypadku panów spełnia swą funkcję. Jedyny warunek - musi być przeprowadzony sprytnie, aby się mężczyzna nie zorientował, co knujemy. Idąc na przód tym tropem najodpowiedniejsze niespodzianki dla bliskich nam mężczyzn to takie, które odpowiadają ich zainteresowaniom jak też trybowi życia. Sportowców najlepiej obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tu miejsce na najnowsze korki piłkarskie, czy kółka do deskorolki. Melomanom najsporzej frajdy przysporzy najnowszy release ulubionego muzyka. Facetów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi będzie o niebo prościej aniżeli z poprzednimi. W tym przypadku sprawdzą się telefony komórkowe Nokia albo bezprzewodowe słuchawki. Świetnym podarunkiem dla mężczyzn troszczących się o swój pojazd może być kompresor czy nowe kołpaki.

Jeśli zaciekawił Cię przedstawiony problem, odwiedź szczegółowy tekst (http://hoteldworsojki.pl/imprezy/sluby-i-wesela-w-plenerze/), gdzie znajdziesz obszerne informacje. Poszerz swoje wiadomości!

Wybór zależy od wcześniej zrealizowanego "wywiadu" - telefony komórkowe nokia.
18-12-04 13:15:02